2726
عنوان

نامزدم رفت😢😢

2376 بازدید | 84 پست

بچه ها من دیشب ی تاپیک زدم توش توضیح دادم ک نامزدم بخاطر کاری ک کرده بودم سرد شده و...

امروز بهم گفت باید جدی باهم صحبت کنیم گفتم باشه گفت از اون روزی ک اون اتفاق افتاد نمیتونم باهات ارتباط برقرار کنم نمیدونم شاید حسم خوابیده حسم کور شده شایدم ایراد از منه نمیدونم

گفتم خب نظرت چیه؟گف نمیدونم شاید باید باهم صحبت کنیم شایدم بهتره مثل قبلا ی مدت از هم دور باشیم

بالاخره تصمیم بر این شد دوهفته جدا باشیم از هم و بعد ی دیدار داشته باشیم و تصمیم بگیریم

ما که نمیدونیم چی شده لطفا خلاصه بگو

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرچی صلاحته! قحطی پسر نیومده که

هر که آمد خوش آمد... هرکه رفت، خوش رفت

والاااا

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽
2728
ما که نمیدونیم چی شده لطفا خلاصه بگو

توی تاپیک قبلی گفتم

من و نامزدم قبلا حدودا یسال پیش باهم ی گپی میرفتیم ولی قرار گذاشتیم دیگه نریم و هردو لفت دادیم و قرتر شد هرکی خواست برع توی همچین گپایی بگه باهم بریم جدیدا ی مشکل مالی پیش اومده بود براش خیلی سزش شلوغ بود و رفتارش سرد بود منم شک کردم ک نکنه باز میره گپ رفتم فقط دودقیقه اسمشو سرچ کردم لفت دادم دوستش دیده بوده منو توی گپ بهش خبر داده😭😭😭😭فک کرده من همش توی گپام هرچیگفتم باور نکرد😭😭😭😭

2706