2733
2734
عنوان

تاحالا کسی دیده عاقبت ظالم رو ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4789 بازدید | 93 پست
آفرین کاملا درسته ما خدا نیستیم و از خیلی چیزا باخبر نیستیم ما نیت اون افراد رو نمیدونیم شاید در ...

شما فقط به خدا توکل کن . زمان همه چیو مشخص می‌کنه . 

زندگی خودتو کن. 

خدا کارش خیلی درست و دقیق هست . من ی چیزایی دیدم با چشم خودم که به این حرفایی که میزنم فقط در حد حرف نیست بهش ایمان دارم . موفق باشی

عزیزم خیلی حرفات زیباست . مطابق با باورای جدید منه  بله من اگر بخوام عادلانه ببینم . همه با هم ...

از صمیم قلبم دعا میکنم ارامش وجودت رو بگیره  تاپیکت ی چیزایی یادم انداخت ک فراموش کرده بودم 

زندگی هممون پر از کاش هست هر کدوم ب نوعی اصلا این طبیعته ماست چون روز ب روز پخته تر میشیم  

وقتی حال دل خودت رو خوب کنی میتونی از پس بقیشم بر بیای فقط ایمان داشته باش ب عشق خداوند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ما‌درشوهرم بهم ظلم میکنه شرایطشو دارن ولی بزور اسیرم کرده سرخونه باهاشون زندگی کنم،بخدا هفته ای ...

نه عزیزم . اینا رو نگو

تو خواسته ات اینه که ازشون جدا بشی

خواستتو بنویس و تجسم کن راحت از اونجا رفتی

بهت سایت گروه تحقیقاتی عباس منش رو پیشنهاد میکنن

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2742
منم ما‌درشوهرم بهم ظلم میکنه شرایطشو دارن ولی بزور اسیرم کرده سرخونه باهاشون زندگی کنم،بخدا هفته ای ...

وقتی ی ادم میبینی مریضی سخت دارن  دلت مسوزه براشون ن؟ باور کن امثال کسایی ک بقیه رو ازار میدن خیلی وحشتانک تر مریض هستند فک نکن اونا اینجوری ارامش دارن ن بخدا ندارن فقط انقد مریض و بیچارن ک ب خودشون هم رحم نمیکنن و ارامش خودشون رو هم میگیرن با حرفا رفتارا و همه چیشون

ولی شما نزار مثل اونا بیمار شی نزار دلت از عذاب یکی دیگه خنک شه.هروقت ازار دادن بگو بیمارن دست خودشون نیس فقط ب چیزای خوب فکر کن  ب خونه ایی ک دوست داری داشته باشی ولی این وسط نکنه فک کنی اره خونمون جدا کنم فلان باشه ک فلانی ها بسوزن ن ن فقط چیزای خوب  و ایمان داشته باش ک میبینی زندگیت فرق کرده 

هزینه ایی هم نداره انجام دادنش دوستم ولی واقعا ایمان داشته باشی بهش معجزش میبینی

از صمیم قلبم دعا میکنم ارامش وجودت رو بگیره  تاپیکت ی چیزایی یادم انداخت ک فراموش کرده بودم&nbs ...

عزیزم ممنونم بابت انرژی مثبتی که توی تاپیکم به جریان انداختی 

هم شما و هم پاستیل ۶۸ عزیز

حتما که همینطوره با بخشش با رها کردن 

باعشق خداوند مهربون❤

وقتی ی ادم میبینی مریضی سخت دارن  دلت مسوزه براشون ن؟ باور کن امثال کسایی ک بقیه رو ازار میدن خ ...

وای پنج ساله روزگارم همینه دیگه عقده ای شدم،حالم دست خودم نمونده همش میخوام بشینم مثل بچه زارزارگریه کنم،غصه اینم میخورم که یه جاری بیارن بیشترازمن اهمیتش میدن اینجوری دلم میترکه خیلی حسودیم میشه

2740
وای پنج ساله روزگارم همینه دیگه عقده ای شدم،حالم دست خودم نمونده همش میخوام بشینم مثل بچه زارزارگریه ...

خوب اینجوری خودت بیشتر میشی عزیزم 

هرچقد هم بیشتر اذیت بشی اونا خوشحال تر میشن 

اصلا ب حسابشون نیار 

سخته واقعه قبول دارم ولی اگ بتونی ب این حد برسی ک فقط خودت برات مهم باشه و ب کاراشون فکر نکنی باور کن حالت کلی خوب میشه و اینقد اذیت نمیشی نمیگم بساز با ظلم و ستمشون ن اتفاقا تا جایی ک میتونی جلوشون در بیا ولی بعدش نشینی فک کنی وای چه بلایی ک سرم نیاوردن و چقد ظالمون  اصلا این کارو نکن بگو ب درک اینا مریضن نمیفهمن دست خودشون نیس 

وای پنج ساله روزگارم همینه دیگه عقده ای شدم،حالم دست خودم نمونده همش میخوام بشینم مثل بچه زارزارگریه ...

اولین جاری که بعد آدم میاد همیشه اولش خانواده شوهر آدم رو حرص میدن ولی بعدش با اون هم بد میشن 😐😐

اولین جاری که بعد آدم میاد همیشه اولش خانواده شوهر آدم رو حرص میدن ولی بعدش با اون هم بد میشن 😐😐

خداصبرم بده ازهمین الان شروع کردن،هنوزهیچی نشده ازدورمیبیننش مادرشوهرم میگه وااااو چقد عاقل بود!!!!!

خوب اینجوری خودت بیشتر میشی عزیزم  هرچقد هم بیشتر اذیت بشی اونا خوشحال تر میشن  اصلا ب ح ...

بنظرخودم احتیاج به یکی دارم کمکم کنه ولی نمیدونم باید برم پیش مشاور حالم خوب بشه یا روانشناس؟البته شهرمون کوچیکه روانشناس نداره مشاورهم نمیدونم کجاهاس

بنظرخودم احتیاج به یکی دارم کمکم کنه ولی نمیدونم باید برم پیش مشاور حالم خوب بشه یا روانشناس؟البته ش ...

نمیدونم والا هر مشاور و روانش شناسی هم خوب نیست  اگ یکی خوب سراغ دارید حتما برید اگ هم ن توی دوستا اقوام فامیل ببینید  یکی نیست ازش انرژی مثبت بگیری حرفاش روت تاثیر داشته باشه ولی خوب اگ مشاور خوب سراغ داشته باشی عالیه

ممنون ازراهنماییت دوست خوبم    

عزیزم از سایت گروه تحقیقاتی عباس منش کمک بگیر قسمت محبوبترین دانلودها فایلای رایگانو گوش بده هروز قسمت عقل کل هم سوالاتتو بپرس . ولی هرسوالی هم داشته باشی قبلا پرسیدند جوابای عالی دادن

2706