2752
2734
عنوان

تاحالا کسی دیده عاقبت ظالم رو ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4837 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه عزیزی حرف خیلی قشنگی زدن   گفتن انقد ک ب این فکر میکنی ک چ بلایی سرشون بیاد کی میاد و چرا ن ...

درسته عزیزم واقعا ممنون

دعا کن بتونم به سلامتی برسم

من سلامتی از دست دادم . زندگیمم در حال فروپاشیه

دلم خونه 

البته خودمم بیتجربه بودم .. 

امشب همگی دوستان دعام کنن لطفا

ممنونم از همه

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2731
اره دیدم از بیت آلمال میدانید 10 روزه داشت برا خودش دو دهنه قصر میسوختی گفتم خدایا چرا آین دزد رو ما ...

عجب 

خوب همینکه الان تاپیک زدی که فلانی کی به جزاش میرسه این خودش یعنی اینکه منتظری فلانی به جزاش برسه خو ...

درسته . منم باید به این فکر کنم ...ممنونم از تلنگرت

اره پدرشوهر یکی دلشو شکوند. اینم گفت فقط از خدا میخوام فلانی لال از دنیا بره که با اون حرفش منو سوزو ...

بنظر من نفرین خوب نیست .

باید بسپاریم به خدا

درسته . منم باید به این فکر کنم ...ممنونم از تلنگرت

ببین منم خیلیا بودن که اذیتم کردن و از سادگیم سواستفاده کردن . درسته ازشون دلخورم ولی اصلااا حتی در ذهنم بدیشون رو نخواستم .  و رهاش کردم .  و دیدم که خدا چقدررر بیشتر مراقبم هست . حساب و کتاب اون طرف هم با خدا هست . بمن ربطی نداره. من در امر خدا دخالت نمیکنم که مثلا بگم خدایا چرا فلانی رو ک بمن ظلم کرده ب جزاش نمیرسونی؟؟, ما خدا نیستیم . و از  چیزی هم خبر نداریم . 

درسته عزیزم واقعا ممنون دعا کن بتونم به سلامتی برسم من سلامتی از دست دادم . زندگیمم در حال فروپاشی ...

ایشالله مشکلاتت حل بشه دوستم هرچی شده گذشته از خودت طلب بخشش کن برای همه کارای کرده و نکرده ایی ک در حق خودت کردی 

خدا بنده اش رو فقط محتاج ب خودش افریده  از خدا فقط محبت وعشقش رو طلب کن  از اون وجود پر از محبت و عشق بی پایان چرا طلب خشم داری 

تو روابط بین ادمها 

انگار چند نفر با هم توی یک چرخه معیوب و باطل گیر میکنن

انگار نمیخوان اون حجم بدی رو بهم بکنن ولی ناخواسته جلو میرن

پناه میبرم به خدا

دوست دارم رها باشم آزاد باشم ... 

واقعا از خیلی روابط خسته ام ...

آزاد مثل پرنده 

خدایا ممنونم

دوستان ممنونم که همراهیم کردین

نتیجه اینکه  ؛ دنبال دیدن تقاص ظالم نباشید . رها کنید و بسپارید به خدا و فکر آرامش و رشد خودتون باشین

بگذارید و بگذرید

امشب التماس دعا

بیایید همدیگرو حلال کنیم و ببخشیم 

ایشالله مشکلاتت حل بشه دوستم هرچی شده گذشته از خودت طلب بخشش کن برای همه کارای کرده و نکرده ایی ک در ...

عزیزم خیلی حرفات زیباست . مطابق با باورای جدید منه 

بله من اگر بخوام عادلانه ببینم . همه با هم اشتباه میکنیم

کنش و واکنش

فقط میگم کاش عقل الان رو سابق داشتم

زندگی در جریانه ولی من خیلی چیزا از دست دادم

برام دعا کن گلم

ببین منم خیلیا بودن که اذیتم کردن و از سادگیم سواستفاده کردن . درسته ازشون دلخورم ولی اصلااا حتی در ...

آفرین کاملا درسته

ما خدا نیستیم و از خیلی چیزا باخبر نیستیم

ما نیت اون افراد رو نمیدونیم

شاید در دل قصد بد نداشتن ولی نتیجه بد شده

شاید خودشون گرفتار خیلی چیزا هستن

باید بگذریم 

هیچ چیز بدتر از اه مظلومی که بره به اسمون نیست. 

عزیزم درسته ولی با فکر کردن بهش و بیان کردنش داریم همون چیزها رو بیشتر به زندگیمون دعوت میکنیم

تنها راه اینه فراموش کنی ببخشی رها کنی

با گفتنش و یاداوری فقط زیادتر میشه

منم ما‌درشوهرم بهم ظلم میکنه شرایطشو دارن ولی بزور اسیرم کرده سرخونه باهاشون زندگی کنم،بخدا هفته ای یبارم حتی نمیتونم حموم برم راحت نیستم برادرشوهر مجرد دارم خیلی بیچاره م😔هردفعه یاسکته میکنه یاقلبش میگیره ولی بااین چیزا دلم آروم نمیگیره خودمم نمیدونم چجوری دلم خنک میشه،دوس دارم یه عروس دیگه گیرشون بیاد همطرازخودشون قشنگ حالیشون بشه چی بسرمن اوردن