2733
2739
عنوان

کیا با تفاوت سنی زیاد از بچه اول دومی رو‌آوردند

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 34 پست
من دخترم ۷سالشه مبخوام چند ماه دیگه برا دومی اقدام کنم  به نظرم فاصله ۶ به بالا خوبه کوچیکتر ...

شرایط مملکت و گرونی رو حل کردی واسه خودت 

خیلی خوبه تصمیم گرفتی من همش فکر میکنم بعدا پشیمون میشم اگه بیارم یا اگه نیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ مورد از اطرافیانم با تفاوت بالا بچه دار شدن همه راضی بودن همه

هرکیم پشت هم اورده میگه سخت بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
اختلاف خییییلی زیاد درست نیست به نظرم من یه دوستی دارم تا ۱۸سالگی تنها بوده بعد پدرمادرش ناخواسته صا ...

من عاشق اینم مامان بابام خواهر برادر بیارن برام ولی میگن دیگه دیره

اخه من خودم نذاشتم بیارم وقتی بچه بودم انگار خیلی گریه میکردم میگفتم مزاحم نیارید😜😜

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
خوب نیس اتفاقا  من الان دخترم میخواد درس بخون کوچیکه همش دلش میخواد باهاش بازی کنه  آون ...

ولی دوتا کوچیک باشن یه سره دعوا و کتک کاری دارن

خیلی اذیت کنندس تا بزرگ بشن مادر پیرر شده

شرایط مملکت و گرونی رو حل کردی واسه خودت  خیلی خوبه تصمیم گرفتی من همش فکر میکنم بعدا پشیمون م ...

شرایط مملکت تغییر شاید نکنه ولی من برای ایندشون برنامه مهاجرت دارم 

نمیزارم اینجا بمونن

من۱۰سال فاصله سنیشونه ازخیلی جهات بهتره وازلحاظ دیگه بد.تامیای قربون صدقه کوچیکه بری بزرگه میگه فرق میزارید

هرکاری کوچیکه میکنه بزرگه میگه چقدرلوسی تو ووو

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
2738

تفاوت سنی زیاد اصلا خوب نیست بچه کوچیک خیلی اذیت میشه من دوستم با خواهر و برادرش ۱۰ و ۱۵ سال تفاوت سنی داره میگه خیلی اذیت میشه اونا ازدواج کردن مستقلن این توی خونه است و همینطور اون تازه کلاس دوم سوم دبستان بوده که تنها شده توی خونه میگفت خیلی سخته 

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
من عاشق اینم مامان بابام خواهر برادر بیارن برام ولی میگن دیگه دیره اخه من خودم نذاشتم بیارم وقتی بچ ...

دقیقا خالمم بخاطر گریه دخترش اورد.همش میگفت من بچه شما نیستم و از این مزخرفات.دختر خالم سن ۲۱ سالگی ازدواج کرد خالم واقعا سختش بود با بچه کوچیک به کارای عروسی برسه.دوباره بچه دوم الان تک شده توی خونه واقعا بده

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
2706