2733
2739
عنوان

کیا با تفاوت سنی زیاد از بچه اول دومی رو‌آوردند

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 34 پست

من پسرم داره 17ساله میشه ک باردارم الان

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
تفاوت سنی زیاد اصلا خوب نیست بچه کوچیک خیلی اذیت میشه من دوستم با خواهر و برادرش ۱۰ و ۱۵ سال تفاوت س ...

دقیقا قضیه من شده پسره من داره میره تو17سال بچه دومم تو راهه اما اصلا دوست نداشتم انقدر تفاوت سنی داشته باشن

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم داره 17ساله میشه ک باردارم الان

وای خدا چه تفاوتی🙉انشالله یه بچه سالم و خوش روزی نصیبت بشه

میشه بگید مهمترین دلیلی که بعد اینهمه سال تصمیم به دومی گرفتید چی بود ؟ 

من همش میترسم پسرم بزرگ بشه و ازاینکه تنهاست خودمو سرزنش کنم از طرفی هم میگم اگه بیارم دبگه حوصله قبل رو ندارم بعلاوه گرونی و شرایط مملکت ☹️

وای خدا چه تفاوتی🙉انشالله یه بچه سالم و خوش روزی نصیبت بشه میشه بگید مهمترین دلیلی که بعد اینهمه س ...

من ی بچه اوردم 20روز موند فوت کرد،بعدها دیدم باردار نمیشم رفتم دکتر دکترا گفتن باردار نمیشم دیگ واسه همین دیگ ول کردم بعده 10سال الان باردارم،من ن تازه 4ماه دیگ 29سالم میشه و خداروشکر مشکل مالی نداریم بخوام بترسم،الان پسرم انقدر ذوق داره باور میکنی ازهرچی خوشش میاد میخره میره میاد شکممو میبوسه عین بچه ها شده روزشماری میکنه.بذار بشه اگ از من میشنوی اگ مشکل مالی نداری نترس بچه واسه زندگی نعمته،من چون پسرم خیلی زودبدنیا اومده اصلا حس مادری نداشتم و مادرم بزرگش کرده.

2728