2726

سلام دوستان اگه آوردید الان راضی هستید یا شرایط طوری میشه که تو ذهنتون بگید همون یدونه کافی بود

واقعا روز و شبم شده تصمیم گیری در این مورد البته اینم میدونم که شرایط هر کس فرق داره فکر کنم الان بیشتر شرایط مملکت مهمترین دغدغه است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خالم ۱۸ سال اختلاف سنی دوتا دخترشه خیلییییی پشیمونه.اول از تک فرزندی پشیمون بود الان از اینهمه اختلاف سن

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

اختلاف خییییلی زیاد درست نیست به نظرم من یه دوستی دارم تا ۱۸سالگی تنها بوده بعد پدرمادرش ناخواسته صاحب یه پسر میشن حالا ۶سال گذشته خانوم عقد کرده دوباره مامانه یه پسردیگه تاخواسته زاییده اینم انقدرعصبانیه ۴ماهه اومده خونه شوهره یه کلمه باپدرمادرش حرف نمیزنه

من و خواهرم ۱۶سال تفاوت سنی داریم. 

مامانم و بابام خیلی راضین. 

من ک نگم برات همه جونمه خواهرم

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

من بعد از ده سال بچه دوم اوردم . اما زندگی م بشدت داغون شده. در شرف جدایی هستم الان پشیمونم از اینکه بچه دوم دارم . کاش اصلا این حماقت نمیکرپم در حق خودم و بچم . شرایط خودت بسنج . همه جوره ان شا ءالله خدا برات بهترینو بخاد  . تاپیک اخرم بخون . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
من دخترم ۷سالشه مبخوام چند ماه دیگه برا دومی اقدام کنم  به نظرم فاصله ۶ به بالا خوبه کوچیکتر ...

خوب نیس اتفاقا 

من الان دخترم میخواد درس بخون کوچیکه همش دلش میخواد باهاش بازی کنه 

آون میخواد خونه اروم باشه 

این یکی دلش شیطنت میخواد

2706