2737
2739

حلیم فقط با نمک خب بستگی به ذائقه داره جای بحث نداره که چیزی که توش گوشت داره گندم داره ..آخه شکروگوشت😳😳😳

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال.حلیم که خودش نمک داره.یعنی چی با نمک؟

ما با شکرو دارچین وروغن خوشمزش میکنیم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2728

آقا من نه بانمک میخورم نه با شکر

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

چجوری با نمک میخورین 🙄

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2740

ویکی پدیا گفته شکر!

:)

از مغازه هم میخری شکر میدن کنارش.

عرفش شکره:)

دیگه اگر کسی با نمک میخوره سلیقه شخصیشه. یه دوست دارم هم به خیار نمک میزنه هم به سیب:))))) به نظرش خوشمزس ولی خب عجیبه!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
منم خواستم بگم مشهدیا با قیمه میخورن وِلَکَن آقا    

آره همسایه منم مشهدی بود لپه پخته رب زده میریختن رو حلیم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

خب دوست داریم با نمک بخوریم واقعا به کسی چه؟ 😕😕

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706