2737
2739
شکر و گوشت؟؟؟؟؟؟ حالا بستگی ب میلتون گوشت و شکر بخورید ولی سبزیجات جااان،توهین نکن ک. شکر و گوشت🤢

https://fa.m.wikibooks.org/wiki/کتاب_آشپزی/حلیم

سایر سایت ها سرچ کنی حتی ویکی پدیا نوشته شکر

توهین کجا بود:)

شما با نمک توهین نکن؛)))))

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁اونقدری ک مزه بده تو دهنمون

خب ما هم یذره نمک میریزیم و بعد شکر و دارچین 

میپاشیم روش با روغن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
شکر و گوشت؟؟؟؟؟؟ حالا بستگی ب میلتون گوشت و شکر بخورید ولی سبزیجات جااان،توهین نکن ک. شکر و گوشت🤢

خخخخخخ خورش ماست اصفهونیا که یه نوع دسره هم ترکیبی از گلاب و شکر و زعفرون و ماست و گوشته😁

2731
همونطور ک شماها با شکر میخورید😂

اها 😐 از تاریکی و ظلمت رهانیدیم ممنونم 😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
نه همون و با دارچین و نون شکر دوست ندارم نمیزنم همین

خوب نگید با نمک میخوریم 

اون میشه ساده

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2740
خخخخخخ خورش ماست اصفهونیا که یه نوع دسره هم ترکیبی از گلاب و شکر و زعفرون و ماست و گوشته😁

دسر شیرین میشه باز یکاریش کرد. 

این ک کاملا محلی هم میگین هس بازم قابل اقماضه.

مثلا بورانی چغندر ماست و شکر داره.

❤️همسرم❤️
شما با شکر بخور البته مواطب باشااا اخه شکر چربیاتو زیاد میکنه

نمکم فشار خون میاره:)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد