2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دوست داریم با نمک بخوریم واقعا به کسی چه؟ 😕😕

یعنی بجزاون نمکی که خودش داره باز نمک میزنین؟

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
با شکر بخور ،عاشقش میشی

😂😂😂با نمک بخور عاشقش میشی, نه بابا اخه من خیلی اهل شیرینی جات نیستم به همین خاطر نمیتونم ولی همسر با شکر میل میکنه هر دفعه میخوایم بخوریم همزمان از هم میپرسیم حلیم بانمککک؟؟ حلیم باشکرررر؟؟ خلاصه که کلی داستان داره

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
2731
حلیم فقط نمکککککک با شکر انگار شله زرد میخورید😆

یعنی نمک یه عالمه میپاشید روش

یا فقط یه ذره برا طعم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2740
😷

خب شاید برا شما عجیب باشه همونطور که برا من عجیب چیزی که توش گوشت داره رو شکر میزنن 😊😊

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
یعنی بجزاون نمکی که خودش داره باز نمک میزنین؟

نه همون و با دارچین و نون

شکر دوست ندارم نمیزنم همین

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
نه همون و با دارچین و نون شکر دوست ندارم نمیزنم همین

آها

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن