2733
2739
اه 😐 خدا لعنت کردندی هرکه تاپیک را پکاندی😂

😂😂😂😂😂😂

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم متنو تایپیده بود بفرسته واسه کلینیک نی نی سایت اشتباهی فرستاد تبادل نظر   

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
2731
2740
من نخوندمش چی میگفت

تبلیغ زود پز بود

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
اره🤣

😂😂منم داشتم کامنتارو میخوندم اخه خیلی باحال بود سه سال بود عروسی کرده بود یه بچه سه ساله داشت یکی هم یک ساله 😁😁

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
من میگم شاید افغانی بوده که اینجوری نوشته؟

سر کاری بود کلی بهمون خندیده بود

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!