2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا شویش به او مجالی نداده تا اوقاتش را در این مکان سپری کند و او را فرا خوانده که به عشقبازی بپردارند😒

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2731
2740
احتمالا شویش به او مجالی نداده تا اوقاتش را در این مکان سپری کند و شویش او را فرا خوانده که به عشقبا ...

درحال عذاب دادن فرزندان میباشندی 😂😂😂😂

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
کپی از نت بود https://www.hamdardi.net/thread-13544.html

یا کاشف الخطایا 😼

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
نفرین خدایان بر آن ها🤣

خداخیرتون بده،بخداداشتم تواون تاپیک از خنده میترکیدم که یک دفعه تعطیل شد.

تاپیک به هنگام وبه جای شما را ارج می نهیم چرا که نگذاشتی خنده به لبمان بخشکد.وهمچنان درحال خندیدن هستیم

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.