2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو می خواستی به بقیه بخندی ولی بقیه بهت خندیدند دلقک شدی 😂

از بی خوصلگی داشتم دق میکردم 

گفتم یه چیزی بزارم ببینم واکنش چیه 

خدا رو شکر از بس جواب های خوبی دادن 

از خنده مرده بودم😂😂😂😂😂

خدایا مرسی این ایده رو به ذهنم رسوندی 😁😁😁

2728
واااااایییییی چقدر جرررریییی شدی .... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 نمی دونی چی بگی؟؟؟ ولش کن  قبولت ...

آخه تو کی هستی که من و قبول داشته باشی خوشحال بشم 😁 تهش یه دلقک هستی دیگه😂 من زشتی کارت رو گفتم که میخواستی به کاربرای اینجا بخندی اما فکر نمیکردی دستت رو بشه.... حالا که کم آوردی میزنی به خنده ولی حرفای الانت هم حقارت باره... ببین تو ارزش حرص خوردم نداری منم حرص نمی‌خورم فقط بهت گفتم تو به خودت نگیر «تایپینگ»!!!! تو بانمک نبود کامنت ها بامزه بودن که مسخره ات کردند بعد هم دستت رو رو کردن 😊 درک میکنم سخته برات ولی همینه واقعیت دلقک جون سایت😉

آخه تو کی هستی که من و قبول داشته باشی خوشحال بشم 😁 تهش یه دلقک هستی دیگه😂 من زشتی کارت رو گفتم که ...

تایپپینگ نه تاپیک😂😂😂

من خودم اولش خوندمش 

که بعد فرستادمش 

می دونستم چه ایرادادی داره و خودم از کتابی نوشتنش خندم میگرفت 

من  تو رو درک نمی کنم که داری زور میزنی جواب بدی 😥😥

حتما خیلی سخت بود تا فکر کردی چی بنویسی 😂😂😂

هر کاری می کنم تا خودم خوشحال باشم حتی اگه سر کار گذاشتن بقه باشه😊

حرف مردمم هیچ وقت برام مهم نبوده و نیس چون می خوام شاد زندگی کنم

تایپپینگ نه تاپیک😂😂😂 من خودم اولش خوندمش  که بعد فرستادمش  می دونستم چه ایرادادی دار ...

واقعا به همین زودی یادت رفت خودم بهت یاد دادم تاپیک درسته و تو بودی که میگفتی تایپینگ!!!!؟ پس برگرد کامنت اولم رو بخون که بهت یاد دادم.... بقیه کامنتت ارزش خوندن نداشت نخوندم... کسی که حوصله اش سر بره و از مسخره کردن بقیه میخواد بخنده ارزش جواب دادن بیشتر از این نداره... به سلامت

2738