2733
2739
عنوان

مادرشوهرم ناراحت شد(اینارو بفرستم براش؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 2857 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون اصلا ب حرف من گوش نمیده فقط داد میزنه الانم قهره نمیخوام برای کاری ک نکردم منت کشی کنم خستم تو ش ...

من جات بودم الان میرفتم برای خودم 

کته عدس 

یا دمی گوجه 

یا کته هویچ 

یا دمی سیب زمینی درست میکردم می زدم بر بدن 

نون هم لازم نیست

کابرقدیمییبی ام!
2731
مادر شوهرت که از تو گلایه نکرد... بر اساس حرف شوهرت مطمئنی که از تو ناراحت شده؟

پس چرا حتی خداحافظی نکرد من داشتم نماز میخوندم شوهرمم خواب بود دیدم صدای در اومد پاشدم دیدم رفته

پسرم همه دنیام 😘💋💕

بخدا خیلی درکشون پایینه که حال زن حامله رو نمیفهمن

حرصم میگیره بخدا

شوهرتو بگو ... اصلا نمیتونم با همچین آدمایی زندگی کنم

من بودم اول همه ی این حرفا رو به شوهر میگفتم بعد به مادرش

2740
من جات بودم الان میرفتم برای خودم  کته عدس  یا دمی گوجه  یا کته هویچ  یا دمی ...

برنج درست کردم ولی برنجمون داره تموم میشه برا صبحونه هم نون نداریم عصر برم مغازه ببینم نون پیدا میکنم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
مگه من چکارت کردم پسرتو انداختی ب جونم اگه نیومدم پیشتون بشینم چون گلوم درد میکرد خوبه بیام پیشت مری ...

با تمام وجودم درکت میکنم . این حرفت که پسرت مال خودت .... شده حرف دل خیلی از زنا ... 

بیشتر تاپیکایی ک میخونم دردا مشترکه و حرفا شبیه هم ... نمیدونم کی قراره این مسائل حل شه .. گاهی فک میکنم اصلا دخترا چرا ازدواج میکنن که برا داشتن یه نفر باید کلی اذییت شن و اعصابشون خورد شه ... 

دل منم خیلی گرفته قبلنا از خدا میخاستم حل کنه همه جیو اما این روزا فقط میخام بهم بیخیالی بده 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
به نظرم شما میخوای حرصت رو سر مادرشوهرت خالی کنی. اینکه شما از شوهرت ناراحتی و باهاش مشکلی داری ربطی ...

حرفاتون تا یجاهایی منطقیه ولی اینکه زنگ میزنه به پسرش که فلانی رو هم بیار یکم دور از احترامه

میتونه بگه پسرم با خانمت امشب بیاین خونه ی ما

با تمام وجودم درکت میکنم . این حرفت که پسرت مال خودت .... شده حرف دل خیلی از زنا ...  بیشتر تا ...

می دونی چرا 

چون بعضیامون نمی تونیم درک کنیم مخصوصا اول زندگی یه مادر بچه بزرگ کرده که به قد و بالاش نگاه کنه وقتی زن میاد زن می خواد اونو از خانوادش جدا کنه که اصلا همچین امکانی وجود نداره 

البته دور از جون شما و استارتر عزیز کلی گفتم

کابرقدیمییبی ام!
به نظرم شما میخوای حرصت رو سر مادرشوهرت خالی کنی. اینکه شما از شوهرت ناراحتی و باهاش مشکلی داری ربطی ...

من بش زنگ زدم گفتم چرا رفتی هیچی نگفت گفت غذاتونو بخورید پسرمو فعلا بیدار نکن حالش خوب نیست درصورتیکه من مریض بودم ن پسرش گفتم حداقل وایسا برسونت گفت نه خدافظ پسرشو بیدار کردم انقدر سرم داد و هوار کرد انگار من بیرونش کردم

پسرم همه دنیام 😘💋💕

خیلی مودبانه بگو چی شده ک بیخبر رفتی (شوهرت) خیلی ناراحت شده فک کرده من حرفی زدم بهتون..من فقط گفتم سرما خورده نشم تو این وضعیت رو تخت دراز کشیدم. و یجور حالیش کن ک به خاطر اون شوهرت قهر کرده رفته خود مادرشوهره پسرشو روشن میکنه