1147
1267
عنوان

شبا جدا میخابم...

434 بازدید | 32 پست

سلام من شوهرم خروپف میکنه هرچه قدرم بیارش میکنم میچرخونمش فایده نداره یعنی من خوابیدنی کوچکترین صدا میره روی مخم که باعث میشه شبا میرم جدا میخابم واقعا برام مشکل شده چیکار کنم به نظرتون؟؟؟

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

بالش ویبارورداری وبزنی یهوتوسرش اون دیگه خروپف ازسرش میوفته😂

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

شوهرتون ببرین دکتر خودتونم جدا نخوابین 

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که بچشو تو شکم نگه میداره و بعد از ۹ ماه به دنیا میاره...اونی که با تمام مهربونیش یه نفرو از وجود خودش میدونه و عاشقانه بزرگش میکنه اونم مادره...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من ... همه منتظرا مادرن... ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن... اونم یه مادره.

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1226

عزیزم بنظرم خیلی کاراشتباهی میکنی جدا میخوابی

اولش سخته بعد عادت میکنی

یبار جاریم صدا خروپف برادرشوهرم ضبط کرد صدا بولدزر میداد

گفتم چجوری میخوابی 

گفت اوایل زجرمیکشیدن ولی انقد تحمل کردم الان صداش نباشه خوابم نمیبرا

8

شوهرتوببردکتر

جدام اصلانخواب

تلخ ترین جمله بازیهای کودکی تونخودی باش لامصب قدرت تخریبش معادل بمب اتم هیروشیمابود😖😖😖😖میدونیدچرامگس سه روزعمرمیکنه ولی لاکپشت صدسال چون مگس گ.و.ه خوری میکنه ولی لاکپشت سرش تولاک خودشه😐

ما برعکسیم شوهرم به شدت حساس به صداست کارمنده صبح زود باید بره و بعد تولد دخترم الان 4 ساله جاشا جدا کرده چون دخترم شبا پامیشه دستشویی بره یا سرفه میکنه و .....

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!

داداشم خیلی خرو پف میکرد رف دکتر گف از لوزه هاته عمل کرده خیلی بهتر شده شاید اونم لوزه داره

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
1257

ماهم جدا میخابیم انقدر بدم میاد این زنها میگن جدا خابیدن فلانه فلینه!!!!! بابا تو خابم شوهراتونو ول نمیکنین بیچاره خستست بزاریم با ارامش بخابه دیگه بچسبم بهش که دوستم داشته باشه بچسبم بهش که بهم اهمیت بده ک زندگیمون خراب نشه همش چررررررررته!!!!! چرتو پرتایی که قدیمیا تو گوشمون پر کردن اول برو یاد بگیر ک اولویت زندیت خودت باشی همین برای عاشق کردن شوهرت نسبت ب خودت کافیه

مث منی استارتر من حتی 300 هزار تومنم دو سال قبل دادم بالش طبی خارجی خریدم فایده نداشت کولر رو روشن میکنم صداشو محو میکنه و میخوابه

بهترین کار اینه خودتو خسته خسته کنی بعد بری تو تخت

لوزه نداره چاقم نیس یه جوری واسه اینا ارثیه حتی کوچکترین فرد خانوادشون خروپف میکنه

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥
لوزه نداره چاقم نیس یه جوری واسه اینا ارثیه حتی کوچکترین فرد خانوادشون خروپف میکنه

خوب پس از دیجی گیره بگیر بذار تو بینیش و درارامش بخواب 

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
1280