1265
1254

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

روانپزشک و روانشناس ببری بهتره، مغز و اعصاب فقط دارو میده از عمق نمیاد مشکل رو بررسی کنه 

در ضمن از این بیش فعالیش استفاده کن مهارت های ورزشیشو بالا ببر 

فاطی ام❤️
1221
باید ببریش پیش روانپزشک ولی به نظر من اول ببرش پیش یه روانشناس روانپزشک دارو تجویز میکنه واسش ولی رو ...

میبرمش روانشناش ولی اصلا توجه نمیکنهحتی ب همون تشویق اخه تمرکز و توجه نداره بیش فعال ذهنی است

پسر دوستم بیش فعاله

هم دارو میخوره هم تمرین 

یه بار دیدم قاشق گذاشت تو دهنش دوستمم یه توپ گذاشت تو قاشق بعد بهش گفت روی یه خط صاف راه برو

البته الانم که ۱۰ سالشه بازم خیییلی شیطنت میکنه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
یعنی باشگاه ورزشی بنویسمش خوبه؟

آره به نظرم اگه کارش خوب باشه و بتونه تمرکز کافی روی یک رشته ورزشی بزاره میتونه  حتی قهرمان باشه، چون بچه های بیش فعال کمتر خسته میشند 

فاطی ام❤️
1264
[QUOTE=91197353]انجام ننیده اصلا محل نمیده موندم چیکار کنم[/QUOTE محل نمیده  چون تمرکز  ن ...

نه نمیخوره ۶ سالشه حتی گفتم امسال ننویسمش اول دکتر گف اشکال نداره ننویس امسال روش کار کن سال بعد بنویس

نه نمیخوره ۶ سالشه حتی گفتم امسال ننویسمش اول دکتر گف اشکال نداره ننویس امسال روش کار کن سال بعد بنو ...

ببخشید وقتی مثلا دو ماهه یا ۳ ماهه بود ارتباط چشمی برقرار میکرد؟.میخندید؟

نه نمیخوره ۶ سالشه حتی گفتم امسال ننویسمش اول دکتر گف اشکال نداره ننویس امسال روش کار کن سال بعد بنو ...

اول تمرکزش باید درست بشه چون مدرسه هم بفرستی  چیزی یاد نمیگیره  هیچ کلاسم بهم میزنه   من خودم معلمم  هر طور شده با بازی  به جایزه کم کم شروع کن چون باید بره مدرسه حالا یکسال دیرتر یا زودتر اصل یادگیریه  شکلات و سوسیس کالباس و غذا تندم نده بخوره  

دوباره به آفتاب سلام کن   
1252