2733
2739
عنوان

مشكل اكثر خانمها ،با دارو حل ميشه

144 بازدید | 13 پست

دوستان من يه مدته پريوديم قطع شده 

آز دادم پرولاكتينم ١٠٠بود 

الان بشدت نگرانم واسترس دارم قلبم تو دهنمه 

با دارو مشكلم حل ميشه 

تو نت يه چيزهايي خوندم بشدت نگرانم كرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله عزیزم با دارو خیلی راحت پرولاکتین درمان میشه و بعداز درمان ادم زود هم بچه دار میشه...منم اینجوری ...

ممنونم از پاسخگوييت 

شما پرولاكتينت چند بود؟

من چون پريوديم يه مدتيه قطع شده اون بيشتر نگرانم كرده

كه اين بالا بودن با قرص حل ميشه وپايين مياد يا خدايي نكرده بايد جراحي شم

ممنونم از پاسخگوييت  شما پرولاكتينت چند بود؟ من چون پريوديم يه مدتيه قطع شده اون بيشتر نگرانم ...

نه بابا چه جراحی؟؟؟؟!!!!والا یادم نیس دقیق چقد بود،ولی یادمه ازمایشگاه جوابو نمیداد میگف باید دکتر باخودت صحبت کنه بعد امضا بزنه،منم خیلی ترسیده بودم که اخر سر جوابو که گرفتم بردم به دکترم نشون دادم برام قرص نوشت...منم وقتی قرصام تموم شد دیدم باردارم ولی به دلایلی بچمو از دست دادم

لطفا برای واقعی شدن تیکرم یه صلوات مهمونم کنین🙏
نه بابا چه جراحی؟؟؟؟!!!!والا یادم نیس دقیق چقد بود،ولی یادمه ازمایشگاه جوابو نمیداد میگف باید دکتر ب ...

منم رفتم جواب آزمايشمو بگيرم پذيرش نميداد اومد بيرون منو كشيد كنار باهام صحبت كرد كه مشكلت چي بود فلان 

منو بشدت تدرسونه ونگران شدم 

منم رفتم جواب آزمايشمو بگيرم پذيرش نميداد اومد بيرون منو كشيد كنار باهام صحبت كرد كه مشكلت چي بود فل ...

خخخخ دقیقا مثل من شدی....من فک میکردم سرطانی چیزی دارم اینا اینجوری میکنن،ولی گفتم که اصلااااا نترس چیز خاصی نیس

2740
ممنونم عزيزم  شما پرولاكتينم چند بود  علائم داشتي

برا من هشت سال پیش بود چند بود یادم نیست ولی اینقد بالا بود گفتن  حتما یه عکس بگیری ازسرت

علائمش هم شیر از سینم میومد

اره عزیزم با دارو پرولاکتینتون کنترل میشه من بیشتر از اینا بودم با دارو اومد پایین و نرمال شد

شما پرولاكتينت چند بود ؟؟

قرص مصرف كردين؟؟

بعد مصرف قرص نرمال شدين ديگه بالا نرفت؟؟

شما بعد مصرف قرص ديگه نرمال شدي بالا نرفت

بله دیگه نرمال شدم ولی باید یه سری چیزا رو رعایت میکردم،مثلا رازیانه نباید بخورم و اکثر داروهای گیاهی که واسه بارداریه نباید بخورم چون باعث میشه بازم پرولاکتینم بره بالا....اکثر آدمایی که من دوروبرم دیدم پرولاکتینشون بالاست و حدود یکی دوماه دارو مصرف میکنن میاد پایین،من یکی دوما پیش رفتم پیش یه دکتر گیاهی که بهم دارو بده زودتر بچه دار بشم داروهاشو استفاده کردم نگو پرولاکتینم داره میره بالا که سریع متوجه شدم و رفتم دکتر بهم دارو دادگف لب مرزه هنوز از حد نگذشته اگه اینارو بخوری زود میاد پایین،دیگه داروهای گیاهی رو همشو جمع کردم نخوردم