2737
2739
عنوان

کسی بوده بچش فقط تو خواب شیر بخوره؟کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 54 پست
الان که سنش رو گفتی بیشتر مطمعن شدم رفلاکس داره آخه اوج رفلاکس سه چهار ماهگی هست

دکترش چرا چیزی نگفت

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

سلام پسر منم از چهار ماهگی نخورد الان شش ماهشه. یه علت رفلاکسه. پسر من رفلاکس پنهان داره. یه علت دیگه هوش زیاد بچه هیت که بازیگوش شده و چون میخواد فضولی کنه نمیخوره. بهرحال باید بغلش کنی لالایی بخونی راه بری  و باهاش بازی کنی تا بخوره. منم اینجوری بهش شیر میدم. بعضی وقتها تو راه رفتن. بعضی موقع کنارش میخوابم و براش اهنگ میخونم و بازی بازی بهش میدم.‌خیلی سخته. میدونم چی میکشی. اما چاره ای نیس. 

دل مرنجان که ز هر دل بخدا راهی هست...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید رفلاکس پنهان داره انشاالله زودتر خوب میشه استرس نداشته باش 

بخدا خیلی استرس دارم

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
خواهر زاده من از ۴ ماهش اینجوری شد و الان ۸ ماهه هست بازم اینجوری می خوره فقط بعضی وقتا که تو لیوان ...

وزنش چطوره؟

2731
دکترش چرا چیزی نگفت

منم بردم دکتر رفلاکس نداشت.ولی اینجوری میشد.اگه ببری دکتر احتمالا بهت پدی لاکت میده دو هفته بدی بهش.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ناراحت نباش عزیزم پسره منم تا ۴ماهگی همینجوری بود یعنی داغون بودما ولی الان که پنج سالش شده وقتی به ...

منم برای همون ناراحتم دوستم😔

دوست دارم شیرمو بخوره بعد ۴ماهگی درست شد؟

2738
اخ اخ این بچه هم دقیقا مثل دختر شماست حالا خواهرم شاغل هست میزاره میره بیچاره مامانم باید بخوابونتش ...

بیچاره مادرت😭 یعنی دل من کبابه میترسم قندش بیوفته

دقیق یادم نیست چقد طول کشید.فکرکنم نزدیک دوهفته شد.بچه های دوقلوی همسایمون هم همینجوری شده بودن.حواه ...

خداروشکر من میترسم که یه موقع سینمو کلا ول نکنه

خداروشکر من میترسم که یه موقع سینمو کلا ول نکنه

نه.کوتاه نیا.تند تند بخوابونش تو خواب شیرش بده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
سلام پسر منم از چهار ماهگی نخورد الان شش ماهشه. یه علت رفلاکسه. پسر من رفلاکس پنهان داره. یه علت دیگ ...

سلام ممنون عزیزم اخه اینطوری آدم جایی هم نمیتونه بره