2737
2734
عنوان

کسی بوده بچش فقط تو خواب شیر بخوره؟کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 54 پست
اخه دختر من رفلاکس نداره خداروشکر اخه نمیدونم چرا بعضی اوقات گشنشه گریه میکنه سینه نمیگیره همم نمیخو ...

شاید رفلاکس پنهان داره انشاالله زودتر خوب میشه استرس نداشته باش 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
چرا اخه دلیلشو نمیدونی؟یهو سینتو نگرفت؟!!!

خوب بود اوایل رفته رفته مدت شیرخوردنشو کم کرد حالا الان نمیخوره مگه توخواب 

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره طفلی خواهرت میدونم چی میکشه خواهرزادت چندوقتشه دخترمن آخه توروزم خوب نمیخوابه یکی درمیون سینه می ...

خوب نخوابیدنش هم میتونه علایم رفلاکس باشه..حتما دکتر ببر احتمال زیاد نیاز به داروی رفلاکس داره خوابش هم بهتر میشه

ناراحت نباش عزیزم پسره منم تا ۴ماهگی همینجوری بود یعنی داغون بودما ولی الان که پنج سالش شده وقتی به گریه های اون موقع فکر میکنم خندم میگیره که چرا انقدر خودمو آزار دادم شاید یزره سخت گذشت ولی گذشت اصلا نگران نباش تا دو سال و نیم هم شیر خودمو خورد 

2731
بله دختر من از سه چهار ماهگیش اونطوری شد فقط موقع خواب و تو ماشین شیر میخورد

بعدش چطور شد ؟سخته اینطوری

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
خوب بود اوایل رفته رفته مدت شیرخوردنشو کم کرد حالا الان نمیخوره مگه توخواب 

اخه ی الهی

ولی سعی کن بدی چون قندش میفته

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
اخه دختر من رفلاکس نداره خداروشکر اخه نمیدونم چرا بعضی اوقات گشنشه گریه میکنه سینه نمیگیره همم نمیخو ...

اخ اخ این بچه هم دقیقا مثل دختر شماست حالا خواهرم شاغل هست میزاره میره بیچاره مامانم باید بخوابونتش اینم که هم گشنه هست هم نمی خوره و هم نمی خوابه! ما میگفتیم حتما به باباش رفته این اخلاقش 😂

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
2740
جالبه.بچه منم تو این سن یه مدت اینجوری شد.شاید گلودردی چیزی داره.خوب میشه نگران نباش.

بچتون خوب شد؟چندوقت بعد

من زیاد شنیدم..یکی از علایم رفلاکس نوزادی هست..یه فوق تخصص گوارش خوب ببر و بگو از لحاظ رفلاکس چکش کن ...

باشه عزیزم میبریم توکل بخدا دعام کنین😔

بچتون خوب شد؟چندوقت بعد

دقیق یادم نیست چقد طول کشید.فکرکنم نزدیک دوهفته شد.بچه های دوقلوی همسایمون هم همینجوری شده بودن.حواهر زادم هم همینجوری بود.خوب شد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
غصه نخور که راهی نداره همش بخوابون یا توماشین ببر شبر بده چاره ای نداره توام نثه من بدشانسی دیگه خود ...

خداکنه زودتر خوب بشه اخه شیرخشکم امتحان کردیم نخورد