2726

چیکارکنم خیلی ناراحتم تو بیداری نه سینه میگیره نه شیشه شیر بردمم دکتر گفت زوری بده چیکارکنم

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

چند وقتشه؟

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه دوستم یه سالشه رفلاکس داره اکنم فقط توخواب میخوره

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
اره خواهر زاده من اینجوریه حتی زوری هم نمیخوره فقط باید بخوابه تا شیر بخوره!!

اره طفلی خواهرت میدونم چی میکشه خواهرزادت چندوقتشه دخترمن آخه توروزم خوب نمیخوابه یکی درمیون سینه میگیره

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
۳ماه ۶ روز بخدا دارم سکته میکنم

جالبه.بچه منم تو این سن یه مدت اینجوری شد.شاید گلودردی چیزی داره.خوب میشه نگران نباش.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

من زیاد شنیدم..یکی از علایم رفلاکس نوزادی هست..یه فوق تخصص گوارش خوب ببر و بگو از لحاظ رفلاکس چکش کنه اگه به خاطر رفلاکس باشه که معمولا هست دارو میده بهد یه مدت که دارو خورد(حدود دو هفته)خیلی بهتر میشه

بچه دوستم یه سالشه رفلاکس داره اکنم فقط توخواب میخوره

اخه دختر من رفلاکس نداره خداروشکر اخه نمیدونم چرا بعضی اوقات گشنشه گریه میکنه سینه نمیگیره همم نمیخوابه اون وقت نمیدونم چیکارکنم😔

غصه نخور که راهی نداره همش بخوابون یا توماشین ببر شبر بده چاره ای نداره توام نثه من بدشانسی دیگه خودش خوی میشه دعا کن زودتر خ ب بشه دختر من چندماه طول کشید تا خوب بشه

خدایا پناهم تویی  
۳ماه ۶ روز بخدا دارم سکته میکنم

خواهر زاده من از ۴ ماهش اینجوری شد و الان ۸ ماهه هست بازم اینجوری می خوره فقط بعضی وقتا که تو لیوان اب میدیم بهش بخوره گاها شیر رو هم میدیم تو لیوان راحت میخوره ولی خیلی کم میخوره

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
2706