2733
2734
عنوان

کسی بوده بچش فقط تو خواب شیر بخوره؟کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 54 پست
سلام ممنون عزیزم اخه اینطوری آدم جایی هم نمیتونه بره

اره. دقیقا. خیلی سخته. از یه طرف گرسنه هست و گریه میکنه. از یه طرف هم شیر نمیخوره. ولی چاره ای نیس. میگن یه مدت بگذره خوب میشه. والا منم به همین امیدم. برای اطمینانببر دکتر برا رفلاکس چک کن

دل مرنجان که ز هر دل بخدا راهی هست...❤
رو پات بنداز و بخوابونش انقدر تکون بده تا بخوابه 

وقتی نمیخوابه هرکارکنی نمیخوابه

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره. دقیقا. خیلی سخته. از یه طرف گرسنه هست و گریه میکنه. از یه طرف هم شیر نمیخوره. ولی چاره ای نیس. ...

خداکمکمون کنه

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
2731
وقتی نمیخوابه هرکارکنی نمیخوابه

آواز بخون حواسش پرت میشه.من مینشستم  سرشو میذاشتم رو قلبم آروم مثل گهواره به چپ و راست حرکت میکردم و آواز میخوندم.خیلی تاثیر داشت.آروم میشد.هیچکس جز خودم نمیتونست آرومش کنه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ببرم کجا درست تشخیص بدن

عزیزم رفلاکس اشکار که مشخصه بچه بالا میاره  و معمولا هم رودتر خوب میشه

اما رفلاکس پنهان تشخیصش یه خورده سخت هست حتی خیلی از متخصصا نمیتونن تشخیص بدن..اولین راه تشخیصش علایم هست و دومین راه تسخیص قطعیش که برای اطمینان انجام میدن سونو هست

اما علایم:بچه زیاد سکسکه می کنه

بچه کم میخوره(یا بد می خوره یا مثلا فقط تو خواب می خوره)

کم خوابی

بچه حالت نشخوار کردن داره انگار داره آدامس میجوه بعضی وقتا

موقع شیر خوردن و یا گریه سرش رو به عقب میده

توی مواقع شدید موقع دراز کش گردنش رو کج می گیره

بیقراریاش بیشتر از بچه های عادی ست

همه بچه ها همه علایم رو ندارن و بسته به شدت رفلاکس علایم متفاوته

2738
عزیزم رفلاکس اشکار که مشخصه بچه بالا میاره  و معمولا هم رودتر خوب میشه اما رفلاکس پنهان تشخیصش ...

همین علائم دوم روداره