2733
2739
عنوان

واکنش شماچیه دوست عزیز؟

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه چجوری به جای بچه، سگ بزرگ میکنن؟؟؟😑

عزیزم عادیه بهضی ها تنهان به هر علتی برای پر کردن تنهاییشون سگ میارن و واقعا هم تو روحیه اشون تاثیر داره  و یا کلا حیوان دوست ان ولی خوب نباید باعث ادیت شدن کسی بشه

درسته وسایل بهداشتیشون گرونه ولی شمابراتون مهم نیست؟خودت بچهداری؟

من بچه ندارم اما  اونا سگای ولگرد خیابونی نیستن میدونی هر ماه چقدر هزینه دامپزشکیشون میشه چک میشن؟ مطمعنن انگلی نداره کسی سگ نگه میداره اونو مثل بچش میدونه

2731
من خودم سگ دارم  ولی این طرز حرف زدن اصلا مناسب نیست ینی چی شامپوش گرونتره  بعدم محل باز ...

اتفاقا خیییلی دوست داشتم نظر کسی روکه خودش سگ داره روبدونم ممنون از انصافتون😍

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
اتفاقا خیییلی دوست داشتم نظر کسی روکه خودش سگ داره روبدونم ممنون از انصافتون😍

خیلی وقتا ک میرم پارک میبرمش پیاده روی کنه بچه ها میان بغلش کنن میگم اول برو از مامانت اجازه بگیر بعد بیا میدم بغلش کنی 

چون میبینم بعضیا دوس ندارنو حساسن 

👄💄👠
2740
متاسفم .......

چندبار اومدم جواب اون خانمو نوشتمو هر سری پاک کردم

بحث نکن 

مسئله از ریشه ویران شده ست

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
من بچه ندارم اما  اونا سگای ولگرد خیابونی نیستن میدونی هر ماه چقدر هزینه دامپزشکیشون میشه چک می ...

باحرفتون موافقم دیدم تواطرافیانم که میلیونی خرج دندون سگشون کردن ولی بازم باید حدوحدودهامشخص باشه اونها حیوان هستن ومن نمیتونم قبول کنم کودک خردسالم که وجودش از برگ گل لطیفتره ازمکان مشترک باسگ یاگربه برای بازیش استفاده کنه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
عزیزم عادیه بهضی ها تنهان به هر علتی برای پر کردن تنهاییشون سگ میارن و واقعا هم تو روحیه اشون تاثیر ...

آخه اگه به نجاست معتقدباشن سگ نجسه هرچقدرم باشامپوهای گرون قیمت بخوان بشورنش میشه اصلا توذهنم نمیگنجه که با یک سگ زندگی کنم

اصلا قصدتوهین به این افراد روندارم فقط میخوام بگم اینکه ترجیح میدن سگ بزرگ کنن وبچه نداشته باشن درکش برام خیلی سخته.ارزش های انسانی رولگدمال نکنیم

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
باحرفتون موافقم دیدم تواطرافیانم که میلیونی خرج دندون سگشون کردن ولی بازم باید حدوحدودهامشخص باشه او ...

این چه حرفیه این همه ادم سگشون صورتشونو لیس میزنه و... چیزیشون نمیشه  این همه بچه توی کشورای دیگه با سگ بزرگ میشن اما چیزیشون نمیشه سگه سورتشونو لیس میزنه و... 

2706