2737
2739
عنوان

واکنش شماچیه دوست عزیز؟

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه اگه به نجاست معتقدباشن سگ نجسه هرچقدرم باشامپوهای گرون قیمت بخوان بشورنش میشه اصلا توذهنم نمیگنج ...

من اصلا کاری به رفتار اون خانم ندارم که سگ  اش رو برده اونجا و همچین رفتاری کرده. ولی اینکه اگه کسی سگ بیاره شاید اعتقادی به نجسی و پاکی نداشته باشه بلاخره همه مردم ایران که یک جور معتقد نیستن پس بهتره احترام بزاریم به هم شاید یک کسی تنهاست و یا حتی دوست نداشته باشه  بچه بیاره یا نتونه بچه داشته باشه میتونه تصمیم بگیره ی حیوون بیار پیش خودش ازتنهایی در بیاد

دویتان شاید جای این حرفم اینجا نباشه ولی میخواستم بگم من واین دوستم که براتون گفتم محجبه هستیم ولی خداشاهده باافرادغیر محجبه هیچ دشمنی نداریم ولی گاهی این برخوردها ازروی عناد ولجبازی پیش میاد چون اون خانم پوشش نامناسب داشت فکرکردبه خاط اونه که دوستم همچین حرفی زده

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
من که  بیشتر از طرز صحبت کردن  خانم تعجب کردم و متاسف شدم   تا اوردن سگ تو محل بازی ب ...

آفرین نمیدونم شاید به خاطر محجبه بودن دوستم بوده،من خودم دوست غیر چادری زیاد دارم خیییلی هم باهم خوبیم ولی گاهی بعضیها روتوخیابون میبینم که بااینکه بالبخند به چهرشون نگاه میکنم اونها بانفرت پاسخ میدن واقعاچرا؟؟؟؟

من اصلا کاری به رفتار اون خانم ندارم که سگ  اش رو برده اونجا و همچین رفتاری کرده. ولی اینکه اگه ...

به نظرتون بهترنیست به جای بزرگ کردن یه حیوون که اصلا توخلقتشون نیست که هم خونه ی انسان باشن،یه بچه روبزرگ کنن وصدای خنده هاش تو خونه بپیچه؟؟ظرافت داشته باشه،هوش‌داشته باشه،قدبکشه رشدکنه،از روی اقتضای حیوانیش رفتارنکنه و......هزار هزار ویژگی که اصلا قابل قیاس با حیوون نیست ،به نظرمن اینا اصلا چیزایی نیستن که بشه راحت ازکنارشون رد شد.من هم حیوانات رو دوست دارم حتی از دیدن سگی که توسرما توخیابونه بهرقدری ناراحت شدم که اشکم دراومد اما درمورد نگهداریشون......

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
2740
آفرین نمیدونم شاید به خاطر محجبه بودن دوستم بوده،من خودم دوست غیر چادری زیاد دارم خیییلی هم باهم خوب ...

متاسفانه یه سری مسائل باعث شده   دید بعضیا نسبت به محجبه ها  عوض بشه،    البته نمیدونم  جواب دادن این  خانم به این مربوط میشه یا نه،  در هر صورت اصلا دُرست نبوده.

به نظرتون بهترنیست به جای بزرگ کردن یه حیوون که اصلا توخلقتشون نیست که هم خونه ی انسان باشن،یه بچه ر ...

اطراف ام زیاد دیدم دختری که به هر دلیلی ازدواج نکرده یا نخواسته بچه نداره و تنها زندگی میکنه برای خودش حیوون خونگی اورده که تنها نباشه یا زن و مرد مسنی که تنهان حیوون خونگی دارن .... . عزیزم زندگی ها و اعتقادات متنفاوته این همه ادم دارن تو این مملکت زندگی میکنن همه شرایط هم رو ندارن   فقط باید به هم احترام بزاریم 

متاسفانه یه سری مسائل باعث شده   دید بعضیا نسبت به محجبه ها  عوض بشه،    البته ن ...

آخه اون مسائل به من چه ارتباطی داره،هرکس داره طبق اعتقاداتش زندگی میکنه،اینطوری روزبه روز بینمون بیشتر جدایی میفته،اگه حالا امثال من رودوستندارن لااقل دشمنی هم نکنن،شبت خوش دوستم😍

اطراف ام زیاد دیدم دختری که به هر دلیلی ازدواج نکرده یا نخواسته بچه نداره و تنها زندگی میکنه ب ...

من اصلا قصدبی احترامی ندارم وهروقت هم دیدم کسی روکه سگ داره نه تنها نگاه بدنکردم بهشون بلکه ازسگشون هم تعریف کردم،بله حق باشماست هرکسی یه عقیده ای داره ونمیشه عقاید رو به کسی تحمیل کرد.

اما به نظرم این کاریه خورده غلطه وبهم زدنه چرخه طبیعته،همین⁦❤️⁩

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
آخه اون مسائل به من چه ارتباطی داره،هرکس داره طبق اعتقاداتش زندگی میکنه،اینطوری روزبه روز بینمون بیش ...

چی بگم! امیدوارم همه یه روز  به این باور برسن و به اعتقادات هم احترام بذارن.

فکر نکنی من حجاب ندارم و  طرفداری اونارو کردم، کلی جواب دادم.    چادری نیستم  ولی حجاب دارم😍 شب شما هم خوش😘😘😘

چی بگم! امیدوارم همه یه روز  به این باور برسن و به اعتقادات هم احترام بذارن. فکر نکنی من حجاب ...

عزیزمی،التماس دعا😘