2703
2553
عنوان

واکنش شماچیه دوست عزیز؟

304 بازدید | 43 پست

دوستم تعریف میکرد توپارک نیاوران تهران بچشو برده بود برای بازی سرسره،یه خانمی هم سگشو آورده تابازیکنه باهمون سرسره،دوستم اعتراض کرد که کارتون درست نیست وبچههامریض میشن،ایشون گفتن نترس شامپوی سگ من از بچه شما گرون تره!بهش گفتم میگفتی این فضا ووسیله هابرای بچه هادرنظر گرفته شده نه حیوانات،بعدهم به بازرسی پارک اطلاع میدادی،حالاشمابودید میتونستید   اجازه بدید بچتون اونجابازی کنه؟

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بچه من داره تو محیطی بزرگ میشه که اطراف همه سگ دارن و فوق العاده احترام میذاریم به حقوق حیوانات ولیکن حیواناتم احترام میذارن بما و نمیان سوار سر سره بچه هامون شن

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2714

حیوان ، سگ ، گربه ، موش ، کروکودیل ، اسب ، فیل و ..

همه مخلوقات خدان  و ارزشمند 

ولی بعضیا شان  انسان بودن و اشرف مخلوقات بودن  خودشونم نمیشناسن  و همه چی رو با همه چی قاطی میکنن 😐

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من با داشتن سگ اصلا مخالف نیستم اما باید فضایی برای بازی سگها وجود داشته باشه حتما

اما ایشون کارشون درست نبوده ببرن سگشون رو وسیله بازی بچه ها دور از فرهنگه 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

نظرها متفاوت هست،،چون من با ترس و استرس از سگ و گربه بزرگ شدم،،بچه امو جوری بار اووردم که از حیوانات نترسه،،،اما،،

اما،،،همین سگ،،باعث شد ۴۰۰ هزار خرج پسرم کنم دست زد و عفونت گرفت

آدم نمیدونه چی بگه،،هم اون حق داره هم ما

2706