2737
2739
عنوان

تاحالا شده کسی پا گشا دعوتتون کنه بعد شروع کنه به مسخره کردنتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 50 پست
دونگ یییییییییی 🙂مدل عالیجناب گفتم 😬😬😬

😑 بله سرورم😆😆😆

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد رو هیکلتون حساس نباشین که بقیه بتونن سوء استفاده کنن و اذیتتون کنن یجوری رفتارکن که فک کنه برا ...

دقیقا،اتفاقا امشب خالم به من میگفت داری چاق میشیا رون و باس ن م بزرگه یکم ،هی گیر داده بود تو چاق شدیا،منم گفتم اندام من همین شکلیه به تو رفتم دیگه،گفتم از خودت خبر نداری تو هم خیلی چاقی با سنت سه برابر منه،بهش برخورد واقعا هم حقیقته خودش چاقه برگشته به من گیر میده منم گفتم شوهرم اینجوری دوس داره ،دید کم آورد هی گفت تو هم شدی فلانی از خودت تعریف میکنی منم گفتم حقیقته.تعریف نمیکنم.بعدشم گفتم بجای گیر دادن به من برو رژیم بگیر به فکر خودت باش که از من چاقتری  

2728

حالا من خاله و دخترخالم چاقن،بعد عروسیم خالم منو دیده جلو همه میگه وای چقدر لاغر شدی(منظورش اینه تو خونه ی شوهرت نمیخره بخوری)منم بلند گفتم خاله جون همه دارن خودشونو می کشن مثل من بشن،من برم چاق شم؟نمونش همین دخترت که قرص لاغری خریده.دیگه دهنشو بست.

توام یکی دوبار جوابشونو بدی می شینن سرجاشون و من مطمئنم از حسودیشون این حرفا رو میزنن عزیزم

معجزه ی خدا رو دیدم  
چی بگم والا بخدا من نامزد کردم تا یکسال باهامون قهر کردن

من یه عمه م همینطوریه موقع عقد نمیشد منو ببینه یه چیزی نگه یه دفه بهش گفتم عمه جون منم اگه بخام بگم کم حرف ندارم دارم احترامتونگه میدارم کی میخای بفهمی؟ و...... خلاصه دلم خنک شد 

در این مواقع از روش پسر خاله ی من استفاده کن. هرچی میپرسن ازش که فضولی محسوب میشه یا دخالت بی جا میگ ...

واقعیتش هم همینه من شوهرم دوس داره تو پر باشم همیشه هم بهم میگه مدیونی اگه یه گرم کم کنی 

2740
بخدا ۲کیلو هم کم کردم ۶۰کیلوام قدمم ۱۶۰

اصلا به حرف هیچکس اهمیت نده حسود زیاد هستش بعضیا میخوان حرصتو دربیارن،بعضی آدما کمبود هاشونو با عیب گذاشتن رو بقیه میخوان جبران کنن

حالا من خاله و دخترخالم چاقن،بعد عروسیم خالم منو دیده جلو همه میگه وای چقدر لاغر شدی(منظورش این ...

مرسی عزیزم از اینکه بهم روحیه بدی واقعا خوشم اومد از جوابی که دادی

2706