2733
2734
عنوان

تاحالا شده کسی پا گشا دعوتتون کنه بعد شروع کنه به مسخره کردنتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاتر میشه منم تو تاپیکت یه چیزی بگم 

خیلی دلم گرفت امشب😢😢😢😢

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
فقط گفتن چاق شدی؟  خو توام میگفتی شوهر خوب گیرتون نیومده وگرنه شمام چاق میشدین

نبابا این فقط یه چیزه میگن ک و ن ت گنده بود از اول مشکوکه واقعا البته ببخشید اینجوری حرف میزنم

2728

در این مواقع از روش پسر خاله ی من استفاده کن. هرچی میپرسن ازش که فضولی محسوب میشه یا دخالت بی جا میگه چطور مگه‌؟ 

مثلا بهت گفتن چاق شدی بگو چطور مگه‌؟ 

یا مثلا بگو مهمه؟ 

یا بگو شوهرم همینجوری عاشقمه اتفاقا میگه خیلی ناز تر شدی. 

بذار بسوزن

2738
نبابا این فقط یه چیزه میگن ک و ن ت گنده بود از اول مشکوکه واقعا البته ببخشید اینجوری حرف میزنم

واقعا نمیدونم اینا عمه ان یادشمن اگه پاگشاس این حرفاچیه اگه این حرفاوحسادتا هس پس پاگشاشون واسه چیه 😒😒😒

اخه من خیلی خنگ ولی زبونم 

کم کم راه میوفتی. سعی کن برا قدم اول هرکی هرچی گف تو جوری رفتار کنی ک انگار اصلا اون حرفو نشنیدی. خودتو بزن به بیخیالی و بگو بخند. بعدش جواب دادنو یاد بگیر نذار ناراحتت کنن.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

عمه های من بیشتر خواهر زاده هاشون رو دوست دارن 

برادر زاده ها رو با یه دید دیگه نگاه میکنن😒

تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید، پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند
انقد رو هیکلتون حساس نباشین که بقیه بتونن سوء استفاده کنن و اذیتتون کنن یجوری رفتارکن که فک کنه برا ...

لاغره ولی شکم داره خیلی زیاد جوری که انگار حامله اس با اینکه مجرده

2706