2733
2739
عنوان

بیایین😭باردارو مامانا ارومم میکنین مرسی.سرزنش🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 61 پست
بخدا ناشکری نیس شوهرم همش میگه اصن این چیزارو از من نپرس ما بعدیکسال سختی بچه دارشدیم ولی من همش میخ ...

خودت داری اتیشو میندازی بجونش بابا توهنوز نرفتی برا تعیین جنسیت که بعدم اصلا ربطی ب مادر نداره جنسیت بچه رو پدر تعیین میکنه 

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
مامانم میگه سر من ک باردار بوده خ حالش بد میشده داداشم سه سالش بوده اونموقع.بابام ی شونه تخم مرغ میگ ...

خخخخ . 

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش توخونه تواتاق تاریک درمم بسته اصن حوصله بیرون ندارم همش بالا میارم و تهوع

عزیزم من ۸ ماه تهوع و استفراغ داشتم..۸ ماه فقط گوشه ی اتاق تو یه رخت خواب خوابیدم و بلند نشدم..چون اگر تکون میخوردم بچه م و از دست میدادم..بشدت مشکل داشتم..هر روزم یه مشکل اضافه میشد..هر روزم با گریه و بدبختی و حسرت گذشت..

پس اینا دلیل نمیشه..بزن‌بیرون کاری کن راهی برو..هوایی بخور..اگر جای من بودی چیییی..حتما دیوانه میشدی..عزیزم خدارو شکر کن بابت سلامتیت..و ازش استفاده کن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خودت داری اتیشو میندازی بجونش بابا توهنوز نرفتی برا تعیین جنسیت که بعدم اصلا ربطی ب مادر نداره جنسیت ...

هرروز فاز یه چیز میگیرتم . 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2742
از کی خوب شدی

هفته ۱۴کاملا حالت تهوعم که خوب شد دیگه حسوحالمم بهتر شد...وقتی حالم بد بود شوهرم نمیدونست چیکارکنه منم همش ناله میکردم حرف میزد ناراحت میشدم حرفی هم نمیزد هم ناراحت میشدم میگفتم بهم بیتوجهی اون بیچاره نمیدونست چیکارکنع از دست من...الان حال توام انگار شبیه من اون بنده خدا یه حرف کوچیکم بزنه تو یه داستان بزرگ میسازی واسع خودت...

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
هفته ۱۴کاملا حالت تهوعم که خوب شد دیگه حسوحالمم بهتر شد...وقتی حالم بد بود شوهرم نمیدونست چیکارکنه م ...

وای باورت میشه همین امشب بعددوروز از ماموریت اومد انقد گریه کردم میگه بخاطر تو و نی نی مون زحمت میکشم ک آیندتون تو رفاه باشه از سرکارم میام خونه تو همش اشکت در مشکته😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرروز فاز یه چیز میگیرتم . 😔

سعی کن خودتو سرگرم کنی اینطوری کمتر بهت فشارمیاد بیشتر بخواب زودتر زمان میگذره باید تاب بیاری این چندوقت رو ولی اینو همیشه یادت باشه که حالت طبیعیه بخاطر جنسیت بچتم غصه نخور وقتی دکتر بهت بگه دختره یا پسره اونموقعس که هی تو ذهنت تجسمش میکنی و قربون صدقش میری من خودم انتظار دختر داشتم پسرشد الان هنوز نیومده با هرلگدش دلم پرمیکشه براش

سعی کن خودتو سرگرم کنی اینطوری کمتر بهت فشارمیاد بیشتر بخواب زودتر زمان میگذره باید تاب بیاری این چن ...

از کی تکوناش معلوم میشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
وای باورت میشه همین امشب بعددوروز از ماموریت اومد انقد گریه کردم میگه بخاطر تو و نی نی مون زحمت میکش ...

شوهر منم فراری بود😂😂😂بامشت بزنش بگو حالم بده نازمو بکش برو بغلش آروم میشی

از کی تکوناش معلوم میشه؟

از هفته۱۷بود حس میکردم تکون خوردنشو الان یکهفته میشه لگد میپرونه شکمم تکون میخوره😍

از هفته۱۷بود حس میکردم تکون خوردنشو الان یکهفته میشه لگد میپرونه شکمم تکون میخوره😍

ایجووون الان چند وقتته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

راستی یه چیز دیگه...از خونه بیا بیرون خودتو حبس نکن من وقتی میرفتم خونه بابام اونجا حالم خوب بود برمیگشتم خونه خودم از همه چی بدم میومد...امتحان کن ببین میری بیرون حالت بهتر میشه یا نه

راستی یه چیز دیگه...از خونه بیا بیرون خودتو حبس نکن من وقتی میرفتم خونه بابام اونجا حالم خوب بود برم ...

دوروزه خونه مامانم بودم اونجام تو اتاق درم بسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آره من شوهرم سر دختر اولم همینا رو میگفت ک حالا سالم باشه هر چی باشه چ فرقی میکنه اما تو دلش عاشق پسر بود زمانی ک دخترم بدنیا اومد تا همین الانش جونشو میده واسه دخترا خدا ب من دو تا دختر داد همیشه خودم دلم دختر میخاست چون خواهر نداشتم، خداروشکر هیچوقت آدم ناشکری نباید بکنه

2706