2737
2739
عنوان

بیایین😭باردارو مامانا ارومم میکنین مرسی.سرزنش🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 61 پست
عزیزم چرا همچین فکری میکنی اتفاقا دختر خیلی خوبه عزیزم از وجود بچت لذت ببر بعدها میبینی چه دختر و چه ...

اصن انگار پشیمونم از بارداریم ن ازاین بابت ها فک میکنم زود بود چمیدونم همش توخونه درمم بسته تو اتاقم 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

از الان با این حرفا و فکرا به شوهرتون تلقین میکنید..دوروز دیگه دوستش نداشته باشه هم والا تقصیر خودتونه..یکم به جنس خودتون احترام بذارید کسی گوه میخوره چیزی بگه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سومم ناشکری نکن دعا کن سالم باشه بچت ...پسر و دختر چه فرقی دارن باهم اخه

بخدا ناشکری نیس شوهرم همش میگه اصن این چیزارو از من نپرس ما بعدیکسال سختی بچه دارشدیم ولی من همش میخوام باز بندازم گردنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2728
وا این دیگه چجورشه😒😒مگه بچه ادم فرق داره😍وای اینقد شیرینن لامصبا چه پسرچه دختر باشه همه زندگیتون ...

افسردگی گرفتم همش گریه میکنم ب دلایل مختلف و چرت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم هورمونات بهم ریخته منم مث توبودم بچه پسر شد الانم کلی دوباره دق دقه دارم بچه خوشگل شه رشدش خوب باشه واینا..‌‌‌‌‌..‌ کلا عادیه این استرس ها قبلن ک جنسیتش معلوم نبودهمش دعامیکردم پسر شه الان ک فهمیدم پسره عین خیالمم نیس میگم دخترخوبه کلا قاطی داریم

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
بخدا ناشکری نیس شوهرم همش میگه اصن این چیزارو از من نپرس ما بعدیکسال سختی بچه دارشدیم ولی من همش میخ ...

آخرم با این حراکاتت این تفکر مزخرف و میندازی تو فکرو ذهنش..کوتاه بیا..یه کلاسی چیزی برو که وقت واسه این فکرا نداشته باشی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
اصن انگار پشیمونم از بارداریم ن ازاین بابت ها فک میکنم زود بود چمیدونم همش توخونه درمم بسته تو اتاقم ...

فداتشم منم مث توبود عادیه میگذره بچت ک تکون خورد عاشقش میشی

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  

شوهرمنم دوست داشت پسر باشه ته دلش ولی من از اولم میگفتم عاشق دخترم حالا هم دخترم ۱۴ ماهشه شوهرم دیوانه وار دوستش داره به این چیزا فکر نکن انشاالله صحیح وسالم باشه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
اولا بگو سالم باشه اصلا فرزند پسرداد خدا بهت اما مشکل دار بود چیکارمیخوای بکنی؟همینو ب شوهرت بگو.فقط ...

اخه اون که نمیگه پسر میخوام . میگه تصوراتم از مجردی این بوده ک پسر داشتم باهاش بازی میگردم تو خیالم و فلان همینم خودش نمیگه بس من پیلش میشم اینجور میگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعدم توهنوز نرفتی سونو که بفهمی جنسیتش چیه چرا از الان الکی غصه میخوری

من هرروز یه فکری دارم اصن دیوونه شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربون دهنت👍

چرا شما ذهناتون اینجوریه واقعا؟بنظرخودت منم اگه پسر دوس بودم میگفتم ک چرا همسرم اینجور میگه توروخدا فک کنید بعد حرف یکی دگ رو تایید کنید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخرم با این حراکاتت این تفکر مزخرف و میندازی تو فکرو ذهنش..کوتاه بیا..یه کلاسی چیزی برو که وقت واسه ...

همش توخونه تواتاق تاریک درمم بسته اصن حوصله بیرون ندارم همش بالا میارم و تهوع

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانم میگه سر من ک باردار بوده خ حالش بد میشده داداشم سه سالش بوده اونموقع.بابام ی شونه تخم مرغ میگیره می‌ره بیرون.داداشم شونه تخم مرغارو می‌ذاره پشت دوچرخشو تو خونه دووور می‌زده تخم مرغا یکی یکی میفتادن رو فرش بعد هی از روشون رد می‌شده 

میگه انقد حالم بد بود نمیتونستم تکون بخورم بوی بدی هم میومد هر چی هم ناله میکردم ک نکن...حالیش نمیشده

اینم از پسر😁

2706