2703
2553

بچها ۸ هفته و ۴ روزم حس میکنم افسردگی گرفتم حالم بده همش گریه ب دلاییل الکی . همش تو فکرمه اگه بچم دخترشه یهو شوهرم دوسش نداشته باشه خودش هیچی نمیگه ولی اطرافیام رو همش میبینم ب زناشون میگن باید بچه اول پسر باشه روم خیلی تاثیر گذاشته همش ازش میپرسم میگه بخدا برام فرقی نداره سالم باشه فقط دگ خیلی بهش پیله میکنم میگه خو من تو تصوراتم پسره ولی هرچی خدامیده دختر رو تاحالا تصور نکردم تو ذهنم . بچها هیشکی مث من بوده یا مثلا بعد دختر اورده بوده شوهرش عاشق دختر شده باشه؟

تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مواظب باش خدا قهرش نگیره. شکر نعمت ......

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

اول اینکه جنسیت بچه رو پدر تعیین میکنه ربطی به مادر نداره

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2714

اره من یکیو میشناسم که بجه اولیش پسر بوده مرده گفته بود دومیشم باید پسر وگرنه میکشمش حالا دومی دختره باباهه میمیره براش هر روز شکر خدارو میکنه. تو نگران نباش دختر خوب خودشو تو دل باباش جا میکنه از خدا بخوا که مهر بچتو تو دل شوهرت جاکنه که خوب میکنه

دومم حالت طبیعیه منم اول همینطوری بودم همش گریه میکردم از حال بدم مینالیدم از همه ناراحت میشدم کسی بهم میگفت تو گریه میکردم خیلی حالم بد بود ولی الان خوبم

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

من  دختر دارم خدارو صدهزارمرتبه شکر میکنم

و شوهرم هم خیلی خیلی خوشحاله

اونم اولش مثل شوهر تو میگفت بچه اول باید پسر باشه و ال و بل 

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻

اره شوهرمن پسرمیخواست وحتی تو سونو که رفته بودم گفتم دختره گفت اگه میدونستم اقدام نمیکردم والان دیگه چنان عاشق دخترمونه خدامیدونه حتما خودش باید حمومش کنه سرسفره بهش غذا بده اوایل که کولیک داشت نصفه شباپامیشد بغلش میکردخلاصه بگم برات که دیگه همین یکی دیگه بسه دیگه بچه نمیخوام

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

سومم ناشکری نکن دعا کن سالم باشه بچت ...پسر و دختر چه فرقی دارن باهم اخه

2706