2752
2734
عنوان

دلم واسه نامزدم میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

يه بار که دوس پسرت دعوات کرد و عصباني شد دست و پاتو جمع ميکني :)))))  ولي جدا اينکارو نکن ، يه ...

🎈😂😂وااای نگوووو...این میگه گریت نقطه ضعفمه فحش بده گریه نکن...دست خودم نیست اون لحظه فک میکنم دیگه خیییلی داره بد رفتار میکنه...بعد که میگذره‌میبینم فقط یه کلمه گفته عزیزم من بهت زنگ میزنم خودم...دیگه داغون میشم...بعد این همه سال...جلو همه میگه خانم من خیلی فهمیدس...خیلی خانوووم ...خجالت میکشم...

ما ک نمیدونیم این عکسارو چجوری جور کرده،درهر حال کارش زشته،الان داره ازتو تاپیک ها پاکشون میکنه

معلوم بود خود طرف گذاشته بوده توسایت عکسشو حالا منم نمیدونم ولی وقتی اون کاربرو تگ کرده یعنی همین دیگه 

نه اون که قطع دسترسی شد نی نی یارداره پاک میکنه 

🎈😂😂وااای نگوووو...این میگه گریت نقطه ضعفمه فحش بده گریه نکن...دست خودم نیست اون لحظه فک میکنم دیگ ...

منم مثل توام   ، مثلا سرکاره پيام ميدم ميتوني حرف بزني ؟! جواب ميده نه الان خيلي کار دارم

شايد باورت نشه ام اشکام مياد ، ولي بهش هيچي نميگم

هيچيييييييييي   ، خودش هم ميدونه حساسم ، ميترسه ناراحت شده باشم بعدش که.کارش تموم بشه توضيح ميده ...

ولي اونموقه گريه ميظنم نميذارم بفهمه و خيلي جلو خودمو ميگيرم اون لحظه بهش پيام ندم و غر نزنم ، بعدش که منطقي فک ميکنم ميگم خداروشکر نذاشتم بفهمه گريه کردم يا خداروشکر پيام ندادم .... سعي کن همون لحظه جلوي خودتو بگيري .

معلوم بود خود طرف گذاشته بوده توسایت عکسشو حالا منم نمیدونم ولی وقتی اون کاربرو تگ کرده یعنی همین دی ...

بنظرم وقتی تگ میکنه یعنی میخواد طرفو بچزونه،ن اگ خود طرف گذاشته بود،دیگ این چرا میذاشت و تگش میکرد

بنظرم وقتی تگ میکنه یعنی میخواد طرفو بچزونه،ن اگ خود طرف گذاشته بود،دیگ این چرا میذاشت و تگش میکرد

نمیدونم والا خوب طرف حتما یه بار گذاشته پاک کرده این ذخیره کرده دیگه حالا اومده بچزونتش

2706