2737
2739
عنوان

دلم واسه نامزدم میسوزه

518 بازدید | 30 پست

سلام

من ۳۰ سالمه...۶ ساله با هم دوستیم ...عاشقانه دوسم داره و برام هممه کار کرده...تو این مدت همه چی بهم ثابت شده...عید اومدن خواستگاریو چون بابام در جریان دوستیمون نبود گفت چن ماه اشنا شیم...خانوادشم خیلی دوسم دارنو خیلی بهم احترام میذارم...خواهر برادرش خارج از کشورن و فقط نامزدم با بابا و مامانش ایرانه ولی الان که داریم به عقد نزدیک میشیم به رسمی شدن رابطمون از اینکه بعد ۶ سال سر یه دیر زنگ زدن قاطی میکنم و میگم تموم..البته تو حرف وگرنه میمیرم بدون اون.میترسم...از اخلاق خودم...ناراحت شه به جای جانم بگه بله دیگه چن روز باهاش حرف نمیزنم...بد عادتم کرده...ولی میترسم تو زندگی این اخلاقم نشکل ساز شه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم سنتم کم نیست بایدعاقلانه تر رفتارکنی مردابخاطرعلاقه تا یه جایی تحمل میکنن بعدمیزنن همه چیوداغون میکننا،،روخودت کارکن ازوابستگی زیادیه این رفتارات

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2742
😂

از مرحله شیرین بازی زیادبودنخوندم رسیدی به این استیکر مسخره

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
@esi_m    

هن😒😒😒😒

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2738

يه بار که دوس پسرت دعوات کرد و عصباني شد دست و پاتو جمع ميکني :))))) 

ولي جدا اينکارو نکن ، يه بار دعوات ميکنه اونوقت خيت ميشي ، من يه بار انقد بهانه گرفتم ، دوس پسرم خوني شد ، حقيقتا پشت تلفن از ترس ريدم به خودم 

ازونموقه خودمو جمع کردم ،تو نذار کار به اونجا بکشه که رو تون ب روي هم باز بشه ....

تو نیاز به یه تشر اساسی از طرفت داری بعد درست میشی منم مثل تو بودم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706