2733
2734
عنوان

سرزنش نکنید خانوما توروخدا بیایین بگین چ کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 53 پست
ب چیزای منفی فکر نکن😍 خودت کم کم خوب میشی. ولی با دکترت صحبت کن.

بهونه گیرم . ب چیزای منفی فک نمیکنم فقط بهونه گیرم و گریه میگم نکنه شوهرم دوسش نداشته باشه من الکی بچه دار شده باشم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اولا با شوهرم دعوا میکردم میگفتم اگه این بچه نبود جدا میشدم الان احساس میکنم ی تیکه از وجودمه قل ...

کاش زود از سرم بیفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2731
چند هفته ای؟ وای من اصن ب بچه فک نمیکنم همش میگم اونی داده خودشم سالم میرسونتش بهم . ولی فکرای دگ دا ...

۸ هفته نه من فقط فکر بچه اذیتم میکنه که چی میشه الان سالم به خاطر له بینی بیشتر فکرم درگیره ..و چون حالت تهوع بدی دارم دیگه اصلا جون ندارم..کلا میگم وسواس فکری پیدا کردم به همه چیز فکر میکنم.

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
اولین چیز باید مثبت اندیش باشی  خدا تو رو برای مادر شدن انتخاب کرده قراره مسئولیت یکی از فرشته ...

چجوری اخه😭کمکم کنید بارداری اولمه ۲۰ سالمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم ۲۰ساله بودم باردار شدم بعد ۸ماه خانه داری همه میگن زوده قرار بود امسال کنکور بدم ولی اینم خواست خدا بود شکر میکنم

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
2740

اخه عزیزم مثبت اندیشی رو چجوری بگم . یکی اینکه تو تاپیک های منفی نرو از ادم هایی که همش ناله میکنن دوری کن کتاب مثبت اندیشی بخون سعی کن محیط خونه رو شاد نگه داری از اینکه داری مادر میشی . و اینکه کتاب تربیت و رفتار باکودک رو حتما حالت بهتر سد بخون واجبه برای تربیت کودک

اخه عزیزم مثبت اندیشی رو چجوری بگم . یکی اینکه تو تاپیک های منفی نرو از ادم هایی که همش ناله میکنن د ...

من همش توخونم تو اتاق تاریکم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای نه باخودت اینکار ها رو نکن . خوانوادت کنارت هستن؟

اره مامانم هرروز زمیزنه میگه بیا پیشم میگم از خونه دلم نمیخواد بیام بیرون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره مامانم هرروز زمیزنه میگه بیا پیشم میگم از خونه دلم نمیخواد بیام بیرون  

قران بخون یا هرکتابی ک علاقه داری و باهاش ب ارامش میرسی. منم مثل شما بودم. همه چی ب خودت بستگی داره سعی کن کمتر بهونه بگیری👏 مثبت بیاندیش. هیچ پدری اینجوری نیست ک بچش نخواد🤩

قران بخون یا هرکتابی ک علاقه داری و باهاش ب ارامش میرسی. منم مثل شما بودم. همه چی ب خودت بستگی داره ...

حس میکنم اونجوری ک پسر دوس داره دختر دوس نداره 😔😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706