2703
2553

بچها من ۸ هفته و ۳ روزم  اصن حس خوبی ندارم . اصن حس میکنم زود بود بچه دار شدنم بااینکه بعداز یکسالم باردار شدم  . همش ب کوچیک ترین چیزا گریه میکنم عایا طبیعیه اینا حس میکنم افسردگی گرفتم 😭 حس میکنم شوهرم بچه رو دوس نداره هرچی میگه ب دل میگیرم  سریع اشکم در میاد الان یک هفته و نیمه حدودآ اینجوری شدم براچیه اصن حسی ندارم انگار اینا طبیعیه ؟

تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
افسردگی دوران بارداری توی 4ماه اول شنیدم طبیعه

وای توروخدا چیکارکنم 

تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2714

تو دوران بارداری کلا همه خانمها به دلیل تغییر وضعیت هورمونیشون حساس میشن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
از الان فک کنم یکم زوده برا افسردگی

پ چمه چرا اینجور شدم 

واقعا خیای سخته درکت میکنم ....منم همش به این فکر میکنم چیزی نشده باشه سالم وای یعنی وقتش نبود چیکار کنم بعدش چیکار میکنم ...فکر میکنم طبیعی درست میشیم...منم شوهرم میگه بالا چشت ابرو میزنم زیر گریه.کلافش کردم.وسواس فکری پیدا کردم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706