2737
2739
عنوان

سرزنش نکنید خانوما توروخدا بیایین بگین چ کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 53 پست
قران بخون یا هرکتابی ک علاقه داری و باهاش ب ارامش میرسی. منم مثل شما بودم. همه چی ب خودت بستگی داره ...

همش میگم نکنه دختر شه دوسش نداشته باشه  هیچوقت نمیگه چی دوس دارم همش میگه سالم باشه ولی همیشه میگه من تو تصوراتم پسره باز سری میگه فقط سالم باشه . همش میگم نکنه دختر شه دوسش نداشته باشه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ک هنوز جنسیت نی نی تون تعیین نشده🤔 درسته؟

نه هنوز ک زوده . چمیدونم همش فکرو خیال میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

از این فکرا نکنید سلامتی جنین از همه چیز مهمتره. شما هم فعلا ک نی نی اولتون ان شاالله همون میشه ک دلتون بخواد. ولی تا جایی ک من میدونم مردا عاشق دختراشونن😍😍 . از الان سعی نکن با این فکرا خودت ناراحت کنی. دست شما ک نیست تعیین جنسیت😐

2731
از این فکرا نکنید سلامتی جنین از همه چیز مهمتره. شما هم فعلا ک نی نی اولتون ان شاالله همون میشه ک دل ...

اونم هیچوقت از ته دل چیزی نمیگه اصن طفلک چیزی نمیگه همش من خودم حرف میندازم بعدم خودم حرف میندازم دهنش . بعدشم خودم گریه میکنم . بخدا خنگ شدم فک کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همش میگم نکنه دختر شه دوسش نداشته باشه  هیچوقت نمیگه چی دوس دارم همش میگه سالم باشه ولی همیشه م ...

دخترا عشقن 🤩🤩 منکه عاشق دخترم. الان ک مثل قدیم نیست بنظرم دختر پسر هیچ فرقی با هم ندارن. فقط سلامتی مهمه🙏

دخترا عشقن 🤩🤩 منکه عاشق دخترم. الان ک مثل قدیم نیست بنظرم دختر پسر هیچ فرقی با هم ندارن. فقط سلامت ...

اره خودشم همینو میگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونم هیچوقت از ته دل چیزی نمیگه اصن طفلک چیزی نمیگه همش من خودم حرف میندازم بعدم خودم حرف میندازم ده ...

خوب تقصیر خودتون. از الان سعی کن دیگه این بحث پیش نیاری و فراموشش کنی . منکه هیچ وقت اینجوری جلو شوهرم نگفتم. میخواستم بدونه برام فرقی نداره ک اگه دختر دارم شدم و ته دلش راضی نبود نتونه چیزی بگه.والا دست ما ک نیست😁

2740