2737
2739
عنوان

حالمممم بده خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 73 پست
پدرها همیشه دلایل منطقی دارن برای نه گفتن قشنگ بشین باهاش صحبت کن  شایدواقعابه صلاحت نباشه خب

اخه مگه همه اول زندگی همه چی دارن؟مگه خودش داشت؟؟؟؟میگه باید همه چیز داشته باشههه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب چرا اونو آورد سر راهم اگه خدا نمیخواد چرا ۶ساله جدا نشدیممم؟؟؟چرا ۶ساله هیچ اتفاقی نیفتاده؟؟؟؟

می دونی خداوند اونا سر راهت اورد؟

فکر نمی کنم خداوندکسی را در سر راه شخصی قرار بده واونا بخواد زجر بده .حتما خودتون عامل ان بودید.

خونه و کار خوب و ماشین

کدوم شهرید ؟

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2731
عاشقشمممم پدرم نمیزاره چیکار کنم؟

هر شب سوره مزمل و ذاریات بخون زودی کار خوب پیدا میکنه ان شالله نماز قضا نشه فقط 

خیلی مجربه خودم جواب گرفتم 

ان شالله بعد کار خوب بقیش حل میشه

یکم هم رو فکر بابات کار کن که سرمایه مرد اخلاق و مردونگیشه و الان تو این وضعیت خیلی جنم میخواد مردی بره زن بگیره و ...

خونه و کار خوب و ماشین

یعنی تو ششسال نتونسه خیچ کدوم و  جور کنه ؟؟

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738
یعنی تو ششسال نتونسه خیچ کدوم و  جور کنه ؟؟

اخه دوست شدیم سنمون کم بود،نمیخواستیم ازدواج کنیم بعد خرج خانواده شو میداد الان خانوادش وضعشون خوب شه ی کمک به این بدبخت نمیکنن این تمام خرج اونارو میداد الان به پول رسیدن یادشون رفته گذشته اشون چی بود و کی کمکشون میکرد

اخه دوست شدیم سنمون کم بود،نمیخواستیم ازدواج کنیم بعد خرج خانواده شو میداد الان خانوادش وضعشون  ...

اول اینکه یجور گفتی سنم داره میره بالا گفتم کف کفش سیسال و داری 

مورد دوم اینکه اون موقع بچه بودید  ولی اگه طرفت قصدش ازدواج بوده باید از همون موقع ی تکونی بخودش میداد دیگه کافیه یکی از شرابط پدرتون محباکنه تا به پدرتون ثابت بشه که ادم باجنمیه ولی وقتی شش سال نتونسه کاری بکنه باید به پدرتون حق بدید  درسته که اوصاع اقتصادی بده ولی خوب گویا طرفتون هم ی کم کوتاهی میکنه وگرنه اگه خرجی خانوادشو میداده یعنی کاری داره که باهاش میتونه زندگی چند نفرو اداره کنه  پس بالاخره باید تو این چند مدت ی پس انداز کوچیکی داشته باشه دیگه ی وامی قرعه کشی خانوادگی چیزی جور کنه ی ماشین دست دو بخره  وام ازدواجم بدید رهن خونه 

تومدتی هم که نامزدید پس انداز کنید ی مراسم جمع و جور بگیر یا برید سفر بیاید

2706