2737
2739
عنوان

حالمممم بده خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 73 پست

عزیزم ربطی ب خدا نداره که 

سهل انگاری و کوتاهی های خودمون و اطرافیانو ب خدا ربطش نده

درضمن خدا واسه هیچکس بد نمیخاد

شاید صلاح نیس 

شاید بهت میگه ک بیشتر فکر کنی 

هیچوقت هیچیو ب زور نخوا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزمممم اون مشکل پول داره برای جور کردن زندگی و اومدن خواستگاری

شما که انقد میخوایش بدون پول بخواش  دوتا وام ازدواج بگیرید میشه ۶۰یخونه رهن کنید برید زندگی کنید 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2728
در قران اومده چه چیزهایی که شما دوست دارید ولی  بعد براتون باعث کراهت ورنج میشه.وچیزهایی هست که ...

خب چرا اونو آورد سر راهم اگه خدا نمیخواد چرا ۶ساله جدا نشدیممم؟؟؟چرا ۶ساله هیچ اتفاقی نیفتاده؟؟؟؟

نه عزیزمممم اون مشکل پول داره برای جور کردن زندگی و اومدن خواستگاری

خب اصلا عروسی نگیرید

یه مسافرت کوچیک  برید

سرویس طلا نگیر

خرید عروسی نکن

وسایل فقط در رفع نیاز..

من خیلی هارو دیدم اینجور زندگیشونو شروع کردن و الانم خوشبختن

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2740
تو دیگه خیلی داغی

داغ نیستم عزیزممم عاشقم،اگه جدا شدم غصه اینو ندارم که با عشقم زندگی نکردم باهاش مسافرت نرفتم،من و اون عاشق همیم ۶ساله باهم زندگی کردیم 

عاشقشمممم پدرم نمیزاره چیکار کنم؟

یکی رو واسطه کن

باباتو راضی کنه

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

یعنی چی میخواد بابات ازش که نداره؟؟

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔