2733
2739
عنوان

حالمممم بده خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 73 پست
اول اینکه یجور گفتی سنم داره میره بالا گفتم کف کفش سیسال و داری  مورد دوم اینکه اون موقع بچه ب ...

داره جمع میکنه عزیزم پول ماشینو داره ،مغازه داشت اون موقع که کم آورد جمع کرد ولی الان سخت کار میکنه موبایل فروشی بزنههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه نداشتی میتونستی به پدرت بگی کسی نیست ۲۱ سالته و شش ساله میخوایش؟؟ از ۱۵ سالگی؟؟؟ یکم بیشتر ...

اره عزیزم از ۱۶سالگی چرا عجیبه براتون مگه شما اون موقع شیطونی نمیکردین دوست پسر نداشتین منم برای تصریح بود ولی بعد ۱سال عاشقش شدممم

2731
داغ نیستم عزیزممم عاشقم،اگه جدا شدم غصه اینو ندارم که با عشقم زندگی نکردم باهاش مسافرت نرفتم،من و او ...

منم عاشق بودم یه زمانی اون لحظه هم طرز تفکر شمارو داشتم ولی بهم نرسیدیم و میبینی ک هنوزم زنده ام .. انشالهه شما بهم برسید نمیخام ناراحتت کنم ولی عشق فقط تو مسافرت رفتن و زندگی کردن کنار هم نیس ... الان 22 سالته ینی از 16 سالگی باهاش اشنا شدی من اگه تو این سن با هیتلر هم دوس میشدم و تا این سن ادامه میدادم الان واسم به پیغمبر تبدیل شده بود همین الانشم زود داری ازدواج میکنی خیلی عجولی ماهم ک بدتو نمیخایم فقط میگیم بزار زندگی همیشه رند طبیعی خودشو طی کنه .

اره عزیزم از ۱۶سالگی چرا عجیبه براتون مگه شما اون موقع شیطونی نمیکردین دوست پسر نداشتین منم برای تصر ...

نه نداشتم شیطانی هم نمی کردم

فقط درس 

من تیزهوشان میرفتم وقتی واسه این کارا نمی موند  . وقت هم بود من اهلش نبودم اونم برای تفریح

اصلا گردن خدا ننداز این سختی های الانت رو 

چون این خدا نبود که گفت برو با پسرا دوستی کن 

منم عاشق بودم یه زمانی اون لحظه هم طرز تفکر شمارو داشتم ولی بهم نرسیدیم و میبینی ک هنوزم زنده ام .. ...

فعلا که ازدواج نکردم عزیزن خب خسته شدم انتظار بده حرف مردم بده خب اصلا ازدواج نکنیم شرایطمون جور شه مغازه بزنههه

نه نداشتم شیطانی هم نمی کردم فقط درس  من تیزهوشان میرفتم وقتی واسه این کارا نمی موند  . ...

خب چه ربطی داره منم دانجشوی رشته ی ژنتیکم،هرکسی اشتباه کرده تو گذشتش و مبرا نیست ،هرکی ی طرز فکری داره منم متعقدم باید آدم طرف رو بشناسه بعد ازدواج کنه 

2740
خب چه ربطی داره منم دانجشوی رشته ی ژنتیکم،هرکسی اشتباه کرده تو گذشتش و مبرا نیست ،هرکی ی طرز فکری دا ...

مگه من گفتم نشناس 

چه ربطی به رشته دانشگاه داشت اصلا 

گفتی وای خدا چرا اینقدر به من سختی میده میگم خدا نداده

وقتی خودت تو اون سن کم با کسی که شرایط مناسب نداره دوست میشی باید تحمل این سختی ها رو داشته باشی 

خدا مقصر نیست

وگرنه صبر میکردی از بین آدم هایی که شرایط دارن و میان خواستگاریت آشنا میشدی مدتی بعد انتخاب میکردی

من خودم خواستگاری و آشنایی نزدیک دو سال طول کشید 

ولی با کسی آشنا شدم که حداقل شرایط اولیه رو داشته باشه

حالا شما خواستی تو اون سن شروع کنی خودت میدونی ولی مشکلاتت تقصیر خدا نیست

مگه من گفتم نشناس  چه ربطی به رشته دانشگاه داشت اصلا  گفتی وای خدا چرا اینقدر به من سختی ...

خب خدا میتونست مانع بشه دیگههه،نمی‌دونم والا چی بگم ولی عشقمو دوس دارم و از انتخابم برای مرد بودنش راضیم

خب خدا میتونست مانع بشه دیگههه،نمی‌دونم والا چی بگم ولی عشقمو دوس دارم و از انتخابم برای مرد بودنش ر ...

وای دختر گل یکم فور کن بعد نظریه بده عزیزم

برو با سرعت دویست تو اتوبان برون بعدم بزن به گارد ریل بگو خدا مانع بشه

ان شالله که خوشبخت بشی ولی به نظرم هنوز سنت کمه

یکم بیشتر صبوری کن 

قرآن ها رو هم بخون ان شالله کار خوب پیدا میکنه

وای دختر گل یکم فور کن بعد نظریه بده عزیزم برو با سرعت دویست تو اتوبان برون بعدم بزن به گارد ریل بگ ...

هههه هههه نه اینجوری دیگه چشم عزیزم حتمااا برام دعا کن شب های قدر باشه؟؟؟