2737
2739
عنوان

حالمممم بده خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 73 پست
پول چطوری روش کار کنم؟؟؟؟

خوب اگه انقد طرف و میخوای بدون پول قبولش کنید دیگه

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
صلاح نیست به عشقم برسم؟؟؟من بدون اون میریممم کهههه چرا صلاح نیست؟صلاحه که خودمو بکشم؟؟؟اون نباشه فرد ...

آره صلاح نیست ما که نمیدونیم آینده چه خبره 

منم ازین روزا داشتم روزای بدتر خیلی بد

بکسی نرسیدم که همه دنیام بود خیلی هم خوب بود یه مرد درجه یک اما خدا برام چیز دیگه ای رقم زد همسر خودمم عالیه اصلا به نبودش نمیتونم فکر کنم نباشه مردم

اما بعدها فهمیدم اگه به عشق قبلیم میرسیدم شرایطی فراهم میشد مه من خدارو از دست میدادم و خدا خیلی منو دوست داشت که نذاشت این اتفاق بیوفته

🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کاملا درکت میکنم،بعضی وقتا آدم به وجود خدا شک میکنه مگه میشه اینقدر به کسی التماس وخواهش کنی و ...

واقعااااا چطوری میشههه؟؟؟؟حالم بده خدااا پس منو بکش راحت شممم😭😭

ببین عزیزدل اینکه میگن خدا نمی‌خواد و اینا رو بنداز دور خدا یک زندگی به تو داده که هر جور که میخوای خودت درستش کنی یعنی داستان زندگیت و بنویس خوب بنویس که هر وقت خواستی بخونیش لذت ببری خدا فقط کارگردانی می‌کنه و خیلی جاها میاد کمکت هر طور شده به عشقت برس حتی اگه خدایی نکرده بعد ازدواج طلاق بگیری یا هر مشکل دیگه بهتر از اینه یک عمر حسرت بدل بمونی پس بهش برس نا امید نشو تلاش کن فقط تلاش خدا باهاته

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
2731

به حق همین ماه عزیز از خدا میخوام خر چه زودتر به عشقت برسی 

منم تقریبا مشکلم مثه تو نمیزارن به عشقم برسم فقط دارم تلف میشم...خیلی سخته درکت میکنم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍
آره صلاح نیست ما که نمیدونیم آینده چه خبره  منم ازین روزا داشتم روزای بدتر خیلی بد بکسی ...

توروخداااا نگوووو الان با این حرفات اشکم دراومد من تمام خاطراتم با اونه ۶سالهههه تا آخر دنیا پاش میمونم ولی هیچ وقت با کس دیگه ازدواج نمیکنم که بمیرم یا خود کشی میکنم

اره دیگه فقط بااین جمله میتونیم خودمونو قانع کنیم

خب چکار کنیم .با خدا هم

بجنگیم.؟

اصلا زورت میرسه

میتونی؟

وقتی کل کهکشانها پیش عظمت خدا یه ذره غباره

فکر میکنی بخدا چیزی میشه که من و تو ازش رو برگردانیم.

خورشید به هر حال میتابه حالا ما میخوایم بریم ازش استفاده کنیم یا بهش پشت کنیم...

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2740
نمی‌دونم چی بگم ولی من الان ذوق دارم ذوق رسیدن به آرزوهام رسیدن به زندگی

وور از جون شما ولی تو همین سایت چقدادمایی که در تب عشق میوختن و نشده والان خداروشکر میکنن که درکنار کس دیگه ای هستن و چقد ادمی  که بزور به عشقشون رسیدن و حالا پشیمونن و در ست مث شما میگن چرا خدا با من اینکارو کرد در حالی که شایدیروز ی با عجز از درگاه خد خواسته بودنش 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
پول چطوری روش کار کنم؟؟؟؟

یعنی مشکل جهیزیه داری؟

مشکل چی

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
توروخداااا نگوووو الان با این حرفات اشکم دراومد من تمام خاطراتم با اونه ۶سالهههه تا آخر دنیا پاش میم ...

خب هرکسی جهانبینی و نگرش خودشو داره

من بعد این اتفاقات کلا نظر و عقیدم راجع به خدا و کاراشو حکمتاش عوض شد 

و ایمان و اعتمادم بهش چند صد برابر

🧚‍♀️
وور از جون شما ولی تو همین سایت چقدادمایی که در تب عشق میوختن و نشده والان خداروشکر میکنن که درکنار ...

من بهش برسممم اگه پشیمونم شدم حداقل میگم با عشقم زندگی کردممم