2737
2734

چقدر طول کشید به وزن نرمال برسه؟ چه مشکلات دیگه ای براش پیش اومد به خاطر وزن کمتر از 2500. ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی ناراحتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من موقعی که ب دنیا اومدم وزنم ۲۳۰۰ بوده

الان ۲۲ سالمه هیچ مشکلی هم مامانم میگه پیش نیومده الانم سالم سالمم خداروشکر.دعاکن تن سالم باشه وزن مهم نیس

میشهواسه مامانشدنمیهصلواتبفرستی😭🌷

اینقد حساس نباش.داداش من ۷ماهه ب دنیا اومده۱۴۰۰گرم بوده.هیچی مشکلیم نداشته.اتفاقا خیلی سریعتر از بقیه هم رشد میکنن

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
2738

دختر منم 20 روزشه . 2380 بود . خیلی کوچولو بود . بعضیا میترسیدن بغلش کنن عین عروسک . ولی اینجور بچه ها زود وزن میگیرن . من شیرخشک هم میدم که زودتر جون بگیره 

مامان دوتا دختر اردیبهشتی 👧👧

دختر من به دنيا اومد ٢٨٧٠بود الان ٥٩٥٠.بهداشت گفت خيلي كمه تو ٤و نيم ماهگي

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
دخترم ۲۶۰۰بود دوماهگی ۴۲۰۰ک خیلی کم بود از ۳ماهگی ب بعد ماشالا عالی شد نگراک نباش

الان یک ماهشه تازه شده 2800. هم کولیک داره هم رفلاکس. انقد استرس کشیدم این مدت مرررردم...

الان یک ماهشه تازه شده 2800. هم کولیک داره هم رفلاکس. انقد استرس کشیدم این مدت مرررردم...

اره دختر منم اینجوری بود ولی الان ک ۶ماهشه ماشالا داره خیلی تپل نشده ولی نرمال و خوب

از ۴ماهگی هم ک غذا بدی فوق العاده میشه

دختر منم۱ماهگیش ۳شد تازه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

پسر من تو هفته سي و پنج با وزن دو و چهارصد به دنيا اومد توي سه ماهگي شش كيلو و دويست شد و خيلي بعدش هم خوب وزن گرفت هيچ مشكلي هم به لطف خدا نداشت و نداره ... فقط چون زود به دنيا اومده بود توي يك ماهگي ازمايش تيروييد رو مجدد دكترش ازش گرفت كه اون هم خوب بود ... شما هم نگران نباش خيلي زود وزن ميگيره

ینی ۳۰۰ گرم اضافه کرده تو یه ماه.؟

برای سلامتی و عاقب بخیری خودمونو خانوادمون و منو دخترم صلوات بفرستین😍
2706