2752
2734
عنوان

کسایی که بچشون وزن زیر 2500 داشته کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 5036 بازدید | 55 پست
خیلی اذیت شدم خیلی. از زردی و ... حالا هم وزن گیری. جای گفتنش نیست ولی واقعا دیگه بریدم...

عزیزم این مشکلاتو همه دارن

دختر من ک عفونت خون پیدا کرد چی بگم؟

بیمارستان بستری شد خیلی سخت بود

پس شرایط من از تو بدتر بود ولی الان تموم شده

براتوام تموم میشه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
خیلی اذیت شدم خیلی. از زردی و ... حالا هم وزن گیری. جای گفتنش نیست ولی واقعا دیگه بریدم...

به زودي اين دوران هم ميگذره . سخته ولي بايد تحمل كني بعد از چهار ماهگي معمولا بچه ها مشكلي ندارن و همه اينا برات ميشه خاطره ..اميدوارم كه خدا بهت توان و قدرت بده مامان مهربون 🙏🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این مشکلاتو همه دارن دختر من ک عفونت خون پیدا کرد چی بگم؟ بیمارستان بستری شد خیلی سخت بود پ ...

ممنون از امیدواری دادنت عزیزم. خدا را شکر که تموم شده ... میدونی توی اطرافیان سه نفر دیگه هم با من زایمان کردن اونا را میبینم چقدر راحتن دلم خیلی میسوزه. نه که بدیه اونا را بخوام میگم چرا من انقد سختی دارم میکشم...

2731
بله شیر خودما میخوره.

خواهر شیر خشک بده بهش به حرف این دکترا گوش نده به خدا بچت جون میگیره با شیر خشک یه هفته واسه امتحان بده اونوقت خواستی نده چون بچه ها تا ۳ ماهگی هردو شیرو میخورن بعدا که فهمیدن چی به چیه سینه رو ول میکنن

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

دخترم  هفت ماه دنیا آمد الان که شش سال داره وزنش و رشدش نسبت به همسالان خود خیلی کمتر است . یک بنده خدا که خودش هم چنین مشکلی داشت به من توصیه کرد که پیش یک پزشک  یک متخصص طب سنتی و هم تجربی روسی در قلعه حسن خان ایشون شیر بز تجویز کردن ایشون فرمودن بخاطر کمبود املاح و ویتامین است و توضیح دادن چون شیر بز ارگانیک بدون بسته بندی داری 96 درصد از املاح و ویتامین های شناخته شده است برای رشد و وزن کو دکان و نوزادان بسیار مفید است من از یک مزرعه بنام مزرعه  شیر بز مروگل که مربوط به دکتر مهبودی که خیلی قابل اعتماد است تهیه کردم و یک مدت مداوم  شیر بز با عسل دادم دیدم هم وزن وهم رشد کودکم زیاد شد و خودم هم باورم نمی شد با اینکه بارها متخصص برده بودم و داروهای متعدد تجویز کرده بودن ولی جواب نگرفته بودم

به جای استفاده از داروهای شیمیایی بهتره از شیر بز استفاده کنید منم شیر بز رو برای کم خونی و کم وزنی بچم بهش دادم شکر خدا کم خونی  و کم وزنی بهتر شد چون شیر بز 96 درصد ویتامین پروتیین املاح و مواد معدنی شناخته شده در  رو داره برای همین برای کم. خونی و کم وزنی بسیار مفیده در کشور های پیشرفته تمام شیر خشکهاشون از شیر بز هست و کاملا شبیه شیر مادر هست اگه در تهران هستی یه مزرعه اطراف تهران هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات بز مروگل رو سرچ کن در گوگل آدرسش میاد میتونی بری همان جا شیر دوشی جلوت انجام میشه