1147
1273

امضامو بخون

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

وقتی ظرف میشوری حتما پیش بند ببند تا لباست خیس نشه

وقتی ام پریودی حتما شال ببند به کمرت و از کمپرس اب گرم استفاده کن

غذاهای گرم بیشتر بخور مثلا شیره ی انگور یا خرما یا گردو و موز و این چیزا

take it easy! But...take it
1258
امضامو بخون

شما همونی که قبلا امضات راجع به تنبلی تخمدان و... بود؟

خدایا شکرت بابت هر آنچه دادی و هر آنچه خواهی داد❤️خدایا نی نیم تو هفته هفت آسمونی شد می دونم یا من لیاقت مامان شدن رو نداشتم یا موقعیت مناسبی نبوده میدونم که هیچ کارت بی حکمت نیست. خدا جونم ریش و قیچی که دست خودته خودت سوپرایزم کن خودت لایقم کن و با یه بچه سالم و زیبا دل من و همسرم رو شاد کن🙏🏻🙏🏻🙏🏻
شما همونی که قبلا امضات راجع به تنبلی تخمدان و... بود؟

بله پاک شد نمیدونم چرا دوباره نوشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
همه اینا رعایت میکنم گرمی هم میخورم ولی بازم میگه سردهرحمت

سردی باید حرف کنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله پاک شد نمیدونم چرا دوباره نوشتم 

عزیزم من متوجه شدم که خودم باید گرمیجات بخورم برای رحمم و همسرم هم که آزواسپرمی هست باید سردیجات بخوره. جاربه کلا هر دومون تمایل به چیزایی که برامون مناسب نیست داریم. یه لیست از گرمیجات و یه لیست از سردیجات میکی که بخوایم روزانه بخوریم. بیشتر غذاها مدنظرمه

خدایا شکرت بابت هر آنچه دادی و هر آنچه خواهی داد❤️خدایا نی نیم تو هفته هفت آسمونی شد می دونم یا من لیاقت مامان شدن رو نداشتم یا موقعیت مناسبی نبوده میدونم که هیچ کارت بی حکمت نیست. خدا جونم ریش و قیچی که دست خودته خودت سوپرایزم کن خودت لایقم کن و با یه بچه سالم و زیبا دل من و همسرم رو شاد کن🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1274
عزیزم من متوجه شدم که خودم باید گرمیجات بخورم برای رحمم و همسرم هم که آزواسپرمی هست باید سردیجات بخو ...

میشه بگید کی گفته که همسرتون باید سردی بخوره؟ آخه اصولا میگن مردا باید چیزهای گرم و مقوی بخورن

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
عزیزم من متوجه شدم که خودم باید گرمیجات بخورم برای رحمم و همسرم هم که آزواسپرمی هست باید سردیجات بخو ...

عزیزم سردیجات اصلا خوب نیست چرا باید بخوره !مریضی میاره، تمام گرمیجات که گفتم همشون مقوی هستن بعدش شما اگه میخوای رحمت از سردی در بیاد نباید سردی بخوری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه بگید کی گفته که همسرتون باید سردی بخوره؟ آخه اصولا میگن مردا باید چیزهای گرم و مقوی بخورن

یه بار رفتیم طب سنتی. کلا چیزایی ک شوهرم نمی خوره رو گفت باید بخوره. آش سوپ و ترشیجات و...

عزیزم سردیجات اصلا خوب نیست چرا باید بخوره !مریضی میاره، تمام گرمیجات که گفتم همشون مقوی هستن بعدش ش ...

اخه اینجور نیست که همه لازم باشه گرمی بخورن. ممکنه زیاد یه نفر گرمی خورده باسه. حتی دیدین بعضیا می گن رو بی ضه ها یخ بذارید

اخه اینجور نیست که همه لازم باشه گرمی بخورن. ممکنه زیاد یه نفر گرمی خورده باسه. حتی دیدین بعضیا می گ ...

خب حتما احتیاج داشته که دکتر گفته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1257