1421
1363

سلام صبح بخیر، خانوما از کجا بفهمیم که مهمونمون از غذامون خوشش اومده؟؟؟ آخه به جز بچه ها همه بشقابشون خالیه اما بچه هام بعضی وقتا میخورن بعضی وقتام نصفه میخورن من همش نگرانم هیچکس از دسپختم خوشش نیاد بخدا تازگیا اینجوری شدم وگرنه حساس نبودم نخندین بهم🙈خب برام مهمه، مثلا" امشب آب خورشتم خیلیی کم بود شانس من نمیدونم چیشد ولی طعم و مزه عالی بود دیدم که خیلی میخوردن خودمم دوست داشتم یا برنجم زیاد روغن نزدم چون این مهمونی که میاد خونم از روغن زیاد بدش میاد حالا اگه شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟؟ ناراحتم که خورشتم یکم کم اومد نمیدونم چم شده؟😜😜😜شوهرم میگه بیخیال ولی من نمیتونم شما بگین نظراتتون رو میخونم، ممنونم❤

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با خدا باش😇تا خدا باهات باشه. 

یکم دیرتر غذا رو ببار گشنه شن خاکم میخورن😂😂

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

منم خیلی بدم میاد حس کنم مهمان خوشش نیومده تا یه مدت عذاب وجدان دارم...اگه مهمان رودربایستی دار باشه که سعی میکنم غذای همه پسند درست کنم و دو مدل و اگه خودی باشه ازش قبلش علائقشو میپرسم.... ولی کلا نامحسوس حواسم هست کی از چدوم چیز غذا خوششون نیومد دفعه بد که اومد اونو حذف میکنم 

1432

طعم غذاتون ک میگید خوب بوده

سعی کن دفعه بعدی واسه مهمونات حتما خورشت بیشتر ی بار بزاری 

ک مجبور نشی نصف شبی تاپیک بزنی حرص بخوری 

زیادم اومد فدای سرت میزاری واسه فردا نهار خودتون راحت و اسوده 

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1394
خوردن دیگه  ناراحت چی هستی  حساس نشو  کم اومد ینی چی مثلا؟

خب خورشتم کم بود ولی آب خورشت یعنی سس کمتر بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خیلی بدم میاد حس کنم مهمان خوشش نیومده تا یه مدت عذاب وجدان دارم...اگه مهمان رودربایستی دار باشه ...

دلار بشه 100هزار تومان باز ملت تو مهمونی 2 مدل غذا درست میکنن که خوششون بیاد  

1418

اینقد خورش خورش کردین که من الان گشنم شده دلم قورمه سبزی میخواد الان من چیکارکنم اول صبحی بدجنسااا😭😭😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

اصلا بهش فکرنکن اینهمه زحمت یه جامیره دستشویی خوبم باشه ایرادمیگیرن بدم باشه ایرادمیگیرن دوست داشتن بخورن نخواستن بهترشما....خودتو اذیت نکن همینی ک هست ب قول ترکا بودی ک وار.میخوای بخواه نمیخوای نخواه میخوای حرص اینم بخوری ول کن بابا

طعم غذاتون ک میگید خوب بوده سعی کن دفعه بعدی واسه مهمونات حتما خورشت بیشتر ی بار بزاری&n ...

زیاد که بیاد غصه ای ندارم فقط آب خورشت کم بود خیلی یه وقتایی برعکس میشه همه چیز خیلیی عجیبه برام یا مثلا" بچه ها که نصفه غذا میخورن همش میگم نکنه دوست نداشتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلار بشه 100هزار تومان باز ملت تو مهمونی 2 مدل غذا درست میکنن که خوششون بیاد    

از دو مدل که خیلی درست نمیکنم مثلا اگه جوجه کباب باشه غذام اون اصلیه و یه کم خورشت گوشت میذارم کنارش... اگه مهمون دفعه اولش باشه میاد و گرسنه بره این زشته بنظرم... بعدم اسراف نمیشه خودتون بعدش میخورید... اهل بقیه چیزا گیس غذا و این چیزا هم نیستم

اینقد خورش خورش کردین که من الان گشنم شده دلم قورمه سبزی میخواد الان من چیکارکنم اول صبحی بدجنسااا😭 ...

ببخشید😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391