2737
2739
عنوان

خرابکاری هایی که هیچکس نفهمید😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 10910 بازدید | 248 پست
تقریبا کلاس ۱۲ ۱۳ سالم بود تامامانم میرف بیرون زود ورمیداشتم دوسه قاشق آرد یه پیاله شکر با دوتا تخم ...

وای دقیقا منم این کارو میکردم منتظر بودم مامتنم بره بیرون هر دفه هم میگفتم این دفه دیگ خوب میشه🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن من زیاد درس میکنم کم دوس ندارم میگم نکن کم بشن وسوسه میشم باز بیشترش میکنم

خب همشو کامل درست کن بعد نصفشو بردار بذار یخچال بعدا گرم کنید بخورید با یه خورشت دیگه.‌نریز حیفه😆😆😆

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2728
خب همشو کامل درست کن بعد نصفشو بردار بذار یخچال بعدا گرم کنید بخورید با یه خورشت دیگه.‌نریز حیفه😆😆 ...

آبجی بخدا من غذا مونده ت یخچال دوس ندارم باید هر روز نهار شام درس کنم .ولی باید باید هرروزم برنج بخورم

واااایییی چجوری میگرفتیشون من قورباغه رو توی صد کیلومتریم ببینم میمیرم از ترس

من حیونارو دوست دارم

من همیشه مارمولک میدیدم دمشونو میچیدم بعدش ولشون میکردم

من از بچگی شغل پرستاری رو خیلی دوست داشتم یه روز توخونه امون سرنگ داشتیم اون پرازآب کردم بعد یه سوسکه تو حیاطمون مرده بود زدم به اون سوسکه بعدش دیدم سوسکه ترکید 

بچه ها بی زحمت واسه حال دلم دعا کنیدوصلوات بفرستید ممنون میشم 😔😔💔
آبجی بخدا من غذا مونده ت یخچال دوس ندارم باید هر روز نهار شام درس کنم .ولی باید باید هرروزم برنج بخو ...

عزیزم. خب یه بار به تعداد درست کن ولی سعی کن زیادش نکنی. ببین چقدر میشه. اندازه میشه گلم فقط نباید بری زیادش کنی یه بار امتحان کن

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
تازه الانم خونه مادرشوهرم خرابکاری کنم قایم میکنم🤣🤣 یه سری مادرشوهرم گفت یخجال دوغ هست بریز تو پار ...

😰😰😰

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
2740
من حیونارو دوست دارم من همیشه مارمولک میدیدم دمشونو میچیدم بعدش ولشون میکردم من از بچگی شغل پرستار ...

واااااای🤢🤢🤢

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
من حیونارو دوست دارم من همیشه مارمولک میدیدم دمشونو میچیدم بعدش ولشون میکردم من از بچگی شغل پرستار ...

خیلی دوستشون داری😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ولی ایول عجب دلو جراتی داری من خیلی از این حیوونا بدم میاد. از اینا ک چندشن

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

رمز لپ تاپ مدیرمون رو اشتباه شنیدم هی هم زدم بنده خدا کل چیزاش پرید اخرم معلوم نشد کار کنه چون دست چند نفر چرخید 😂😂😂ولی دلم خنک شد  الان که بهش فکر میکنم😂😂😂

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید...
یبارم تو مدرسه کلاس دوم بودم جرات نکردم ب معلم بگم میخام برم بیرون جیش کردم ب خودم😓 جالبیش ب اینه ...

من کلاس اول بودم و از خجالت نگفتم و جیش کردم همه هم دیدن خب قشنگ شر کرد اومد پایین بعد معلم گفت گوشه کلاس واسا تا مادرت بیاد لباس بیاره...میزو هم نشستن...بچه ها هی ب جیش اشاره میکردن بهم میگفتن نگران نباش داره خشک میشه😁😁هر وقت یادم میاد دلم واس خودم میسوزه