2737
2734

بچه ها بیاید از خرابکاری هاتون بگید که سریع ماست مالیش کردین😂

من خودم:

۱)میخواستم سوپ درست کنم مامان و بابام خونه نبودن به جای رشته سوپ رشته آش ریختم. هی نگاه کردم دیدم خدایا چقدر اینا کلفتن😂😂😂 بابام که خورد اصلا متوجه نشر مامانم حواسش نبود اخراش فهمید خواست بگه التماسش کردم ک نگو نگو و همه چی به خیر گذشت😂😂

۲) دوازده سالم بود میخواستم چایی دم کنم هم توی کتری و هم توی قوری آب سرد ریختم هردوتاشونو همزمان گذاشتم روی گاز😂😂😂 هنوزم که ۲۱ سالمه بابام ب روم میاره😫

۳) میخواستم باقالی پلو درست کنم رفتم باقالی رو ریختم توی اب و گذاشتم روی گاز (نمیدونستم باید با خود برنج بذارم بپزه) کلی قل خورد و له شد اصلا حواسم نبود ریختمشون توی پلاستیک رفتم پشت بوم پرتشون کردم توی دوردست ها😂 اخه اگه توی سطل کسی میدید شرفم میرفت😆😆😆

شما بگید من بازم یادم اومد میگم🤗🤗❤❤

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر سخت گیرت خانوادت اوووووه من تا دلت بخاد از این خرابکاری ها کردم جرات ندارن چیزی بگن😂😂

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
چقدر سخت گیرت خانوادت اوووووه من تا دلت بخاد از این خرابکاری ها کردم جرات ندارن چیزی بگن😂😂

😂😂😂😂 اونام چیزی نگفتن فقط اذیتم میکنن سر به سرم میذارن. چندتا از کاراتو بگو

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
در رابطه با مورد اولی خرابکاریت   اتفاقا سوپ با رشته اش خییییییلی خوشمزه تره که من سوپ با رشت ...

اره خدایی خیلی بیشتر چسبید ولی خیلی باحال بود بابام با تعجب نگاه میکرد ولی متوجه نمیشد 😂😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

تقریبا کلاس ۱۲ ۱۳ سالم بود تامامانم میرف بیرون زود ورمیداشتم دوسه قاشق آرد یه پیاله شکر با دوتا تخم مرغ بهم میزدم میریختم توماهی تابه ینی دارم‌کیک درس میکنم  اخرم انقد بدمزه میشد سریع ورمیداشتم تو باغچه چال میکردم .کاش بازم اون روزامون بود

منم اونروز در قوری مادرشوهرم از دستم افتاد شکست برداشتم همونطوری چسبوندم گزاشتم رو‌قوری🙄🙄 مادرشوهرم اومد برداره جدا شد 🤣🤣🤣 گفت وای شکست

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤