2733
2734
عنوان

خرابکاری هایی که هیچکس نفهمید😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 10910 بازدید | 248 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂به شوهرش میگفت حمید جاااااااااااان فکر کنم پام خواب رفته یا یچیزی کف کفشم داره ضربه میخوره ...

واااای خیلییی خوب بود👍👍😂😂😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2731
این یکی از بهترین خاطراتمه دوست دارم شماهم بدونید ۱۵ سالم بود میرفتم باشگاه خیلی قرتی و شلوع بودم بع ...

وااااااای چقدددد بااااحاااالللل😍 مرررسی که گفتییی خیلییی خوب بووود👍 عجب اشنایی باحالی واااقعا عششق در یک نگاه بووودا😂😂 خوشبخت بشین عزیزدلم😘

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
واااای خیلییی خوب بود👍👍😂😂😂😂😂

حالا دارم میگم میخندم خدامیدونه من اونشب و چندروز بعدش با چه استرسی زندگی میگذروندم😂😂😂😂

اسمم مهتاب تنهاست...ولی اشتباه وارد شد وویرایش نمیشه 🤣🤣عاشقتونم کم میام ولی میام😍😘
خوبش کردی🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍

حقش بود یبار دیگه هم خونه عمم ک ی شهر دیگه بود رفته بودیم ماچون زیاد میرفتیم من همه جارو بلد بودم ولی همون دختر عموم بلد  نبود باهم رفتیم بستنی بخریم همینکه اون رفت تو مغازه من سریع برگشتم خونه عمم ب همه هم گفتم اون گفته من بلدم خودم برمیگردم

2740
حقش بود یبار دیگه هم خونه عمم ک ی شهر دیگه بود رفته بودیم ماچون زیاد میرفتیم من همه جارو بلد بودم ول ...

😂😂😂😂😂😂 دمت گرم عجب کارایی میکردیاااا

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎