1421
1411

من که نه 😐

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

نه من دلم نمیخواد چون هروقت دلم بخواد میزنمش😂😂

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️
1390
تا حالا ازش کتک خوردی

نه اصلا دست بزن نداره. یه بار تو این دو سال و نیم خیلی عصبانی شد بازوهامو گرفت تکونم داد، انقدر ترسیدم زدم زیر گریه خودش بغلم کرد 😐

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤
1376

من هر موقع اعصابم خورد میشه میزنمش. ی بارم خیلی عصبیم کرد خفش کردم نفسش که بند اومد ولش کردم. اصلا زن زلیل نیست خیلی ام مقتدره فقط الهی دورش بگردم وقتی عصبانی میشم خودش وایمیسته کتکشو میخوره عشقم 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
حال میده آخه شوهر من خیلی هیکلیه منم ریزه میزه آرزو به دل موندم یه بار بزنمش اشکش درآد

ماهم همینیم شوهرم قد ۱۹۶ وزن ۱۱۰ من ۱۶۸ وزن ۶۲😂😂

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️
من هر موقع اعصابم خورد میشه میزنمش. ی بارم خیلی عصبیم کرد خفش کردم نفسش که بند اومد ولش کردم. اصلا ز ...

وای شوهر منم همینه،یه بار میخواستم با چاقو بزنمش بعد گفتم بچم بی پدر میشه بی خیال شدم

وای شوهر منم همینه،یه بار میخواستم با چاقو بزنمش بعد گفتم بچم بی پدر میشه بی خیال شدم

ی بار به مامانم میگفت من از دست این امنیت جانی ندارم😅😅😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
من هر موقع اعصابم خورد میشه میزنمش. ی بارم خیلی عصبیم کرد خفش کردم نفسش که بند اومد ولش کردم. اصلا ز ...

😐😐😐😐اعتراف میگن شما از من هم ورپریده تری.استاد منو به شاگردی بپذیر😶

1418

شوهرمن که یه وحشیه تمام عیار ولی امشب تو اوج عصبانیت پامو بوسید 😨😨😨

ی بار به مامانم میگفت من از دست این امنیت جانی ندارم😅😅😅😅

دقیقا😂😂یه بار با بامبو زدمش چوبش شکست 

پریشب هی گفتم بگو غلط کردم میگفت غلط کرد منم تا میتونستم با سیخ زدمش

این خفه کردنه از همه بیشتر حال میده آی دلم میخواد خفش کنم

😐😐😐😐اعتراف میگن شما از من هم ورپریده تری.استاد منو به شاگردی بپذیر😶

😅😅😅😅😅من اوایل اینجوری نبودم دو سه بار از دستش کتک خوردم بعدش خیلی عصبی شدم دو ساله دارم میزنمش سیاه و کبودش میکنم بدبختم هیچی نمیشه ولی هنوز دلم خنک نشده و عوض اون دوسه بار درنیومده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرمن که یه وحشیه تمام عیار ولی امشب تو اوج عصبانیت پامو بوسید 😨😨😨

اگه زدت زنگ بزن ۱۲۳ پلیس خانوم و آقا میاد گزارش مینویسه عکس برداری میکنن از همسایه ها شهادت میگیرن حال شوهرت سر جاش میاد گوشت قربانی گیر آورده😡

1331