2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دوسنام رفتنی میدم مامانم یا مادرشوهر نگه میدارن.ولی با شوهرم مجبورم میبریم

پروفت خودتی؟

چندسالگی ازدواج کردی که تو ۱۸ سالگی بچه داری؟اگه دوس داشتی بگو😘

من ۱۶ سالگی ازدواج کردم الان ۱۹ سالمه و تازه یک ماهه اقدام کردم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

خانوما به كيفيت مواد غذايي هم لطمه ميخوره خواهشا سعي كنيد خيلي خيلي كم مصرف كنيد ايا ميدونستيد كساني كه ازمايش بعداز سقط ميدن يكي از علت هاي عفونت خونشون همين غذاهاي بيرونه كه ازطريقه گوشت الوده ياكاملا نپخته مثله همبر وشيشليك وبرگ وكوبيده والا اخر وارد خونشون شده

پسرم توهفت ماهگي بخاطر دکولمان جفت مرده بدنیااومد  هنوزم دارم زجرميكشم براي ارامشم براي رسيدن به براي سلامتي خانوادم يك صلوات بفرستيد بادلهاي پاكتون برام دعاكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 
2731

هروقت حوصله نداشته باشم برا آشپزی یا مناسبت و سالگردی وعیدی باشه یا یهو یه پول زیاد بیاد دستمون میرم رستوران هفت خوان ک لاکچری هست

سنجاق کن دوست دارم های مرا سمت غرب سینه ات تا دلت بشنود.. بلرزد.. بتپد ..تنها برای من
2738

با اجازه اسنارتر.

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2790546&slug=شنیدین-اخبار-چی-گفت&postId=91009876

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2706