2737
2739

الان یه ماه بیشتر پمپ آب ساختمون سوخته آب نداریم و من و شوهرمم خونه مامانم داریم میگذرونیم فعلا نمیان درستش کنن حالا هم خونه رو داریم خالی میکنیم دستمون خیلی خالیه از بابام کمک خواستم یه 3 تومن بهم بده خورد خورد پسش بدم اونم با کلی منت و سرکوفت بهم داد و گفت نمیخواد پس بدی فقط باید قولنامه خونه رو بزنی به اسم خودت باشه شوهرم از بی اعتمادیشون ناراحت شد اگه نه که این بیچاره حرفی نداره الانم عذاب وجدان گرفتم به خاطر شوهرم هیچکدومممون خانواده ها پشت مون نبودن دلم خیلی گرفته 

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

یه دوست خوب ودلسوز ومهربون واسه تایپیکم گزارش بزنه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2502321/دوستای-گلم-عکس-کادوولیتاین?postId=82335263

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه آدم چقدر میتونه از خانوادش ضربه بخوره دوسال پیش مامانم 20 میلیون پولم رو با حودو 7 میلیون طلاهامو ازم خورد یه لیوان آبم روش به رو خودشم نیاورد بابامم که هر سری دستش خالی میشد حدود 2 تا 3 تومنم بابام ازم خورد حالا یه جوری باهم رفتار میکنن انگار سربارشونم انقدر شوهرمو خورد میکنن اما بیچاره به خاطر من هیچی نمیگه 

چیکار کنم به نظرتون؟ 

این چند وقتم که خونه مامانمیم همه خرج خودمون رو آوردیم بازم مامانم راضی نشد اومد تو خونم هرچی بود و برداشت رفت

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
2738
بعد از هر نمازی که میخونی 14 بار بگو یا امام جواد ادرکنی با اعتقاد کامل بگو مطمعن باش حاجتتو میده عز ...

ممنون عزیزم انشالله هیچ وقت دل هیچ کس تو زندگیش از پدر و مادرش نسوزه

انشاءالله گلم من کاملا درکت میکنم انشاءالله که مشکلتون حل بشه و محتاج هیچ بنده خدایی نباشین .

خدا از دهنت بشنوه