2737
2734

اینکه همسرم با مربی مهدش صمیمیه که دختره شبا پیام بده خیلی صمیمی 

مادرشوهرم میگه تو توی فضای کار نبودی نمیدونی تو فضای کار اینقدر صمیمیت وجود داره و تو حساسی 

اون شوهرتو مثل برادرش میدونه 

داشت درباره خواستگاراش با شوهرم حرف میزد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ ربطی نداره، همکار هم فقط در مواقع ضروری در مورد کار میتونه صحبت کنه و لاغیر

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2731

هجده سال سابقه کار دارم و هیچوقت  هم هیچ همکاری برادرم نبوده نصف شب هم با کسی چت نکردم!!!!!!!

دیگه نمیدونم مادرشوهرت دقیقا  کدوم محیط کار و چطور کارایی  منظورشه!!!!!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738

همین مادرها کثافت کاری برای پسرهاشون عادی می کنند ولی 

اگه همکار مردت به تو پیام می داد الان با لفظ خراب و جن... تو رو از خونه بیرون کرده بود! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

سرمادرشوهرتم يدونه هماهنگ كن اينطورى بكن ببينم بازم اينجورى ميگه دوستات بفرست باپدرشوهرت لاس بزنن 

شوهرم بلايى سرش بياراونورش ناپيدا به شوهرت بگوراضى من باهمكارمردم بگم بخندم 

به من میگه اشتباه میکنی شک میکنی

ببین بعضی از محیط های کاری اینجوری هست ولی همه جا اینجوری نیست بعدم بستگی به طرف ها هم داره 

اصلا به هیچ زنی نباید اعتماد کنی من از صمیمی درست دوستم ضربه خوردم 

اگه از پسرش حمایت نکنه و ماله نکشه چکار کنه 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706