2733
2739

با با ب ما چ از کجا معلوم راسته کسی ک شوهرش این بلارو سرش بیاره ک نمیاد نی نی سایت پست بزاره و با حوصله جواب همرو بده  میره میوفته به فکر زندگیش 

دختره ملتو اسکل کرده 

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از بس خودمون اعصاب درست حسابی داریم

یه مشک دیوانه هم دارن با حرفاشون از زندگی سیرمون میکنن خب 

ب ما چ ک حسن چیکار کرده خانومم

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟
2738
انگارایناخانواده یلدان .بخداخانواده خودش اینهمه نگران نیس

باور کن سرکاریه خودمون زنیم کسی ک شوهرش خیانت کنه اونم جنسی دیگ حوصله خودشو  غذا خوردنم نداره دنیاش تیرو تار میشه چ برسه شبو روز تو نت واسه کل سایت زیرو بم زندگیشو با کمال خونسردی تعریف کنه😕

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
باور کن سرکاریه خودمون زنیم کسی ک شوهرش خیانت کنه اونم جنسی دیگ حوصله خودشو  غذا خوردنم نداره د ...

دقیقا

2706