2737
2734

سگ تو روحت ترکوووند

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه براخودم گریه کردم براتوخیلی خوشحال شدم ابجی

الهي هرحاجتي داري بهش برسي عزيزدلم😔منم به خاطر ني ني خيلي سختي كشيدم اونايي كه منو ميشناسن ميدونن

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
2738

بچها درست میگن.این تاپیک اصلا واقعیت نداره.کسی که میاد انقدر راحت عکس اون خانم رو پخش میکنه نشون میده الکی میگه.میدونید اگر یکی از اقوام این خانم ببینه،یلدارو میتونه دادگاهی کنه.درضمن چون یسری پیامهای بی ادبی نوشت بقیه هم جذب شدن

هرکی هم میگف عکس بفرس سریع میفرستاد.نمیدونم یادتونه یانه ،یه خانمی اومد پارسال تاپیک زد از خیانت خودش به شوهرش گف با رییس کارخونه شوهرش.تبریز هم بود.یه سه ماهی همرو سرکار گذاشت.عکس خونه میداد.عکس دست.میگف شوهر اولم از خیانتم سکته کرد.رییس کارخونه اومد گرفتم.بخاطر من زنشو طلاق داد.بعد تاپیک جلبک اسپیروژر زد که مثلا ملت نفهمن و دوستای سینه چاکش بیان تاپیکش.اخر فهمیدن دروغ بوده

میکنم و5ماهه منتظرم دست راستت روسرم.

الهي كه نتيجه بگيري عزيزدلم 

ميدونم پروسه پيگيري درمان نازايي خيلي سخته😔من هرسري جاهاي كبود شكممو ميديدم و اينكه هنو نتيجه نگرفته بودم ميشستم زار زار گريه ميكردم😔

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
الهي كه نتيجه بگيري عزيزدلم  ميدونم پروسه پيگيري درمان نازايي خيلي سخته😔من هرسري جاهاي كبود ش ...

نه گلم بارورم وشوهرمم سالمه نمیدونیم چرانمیشه

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤